Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #8  
Παλιά 23-01-17, 10:23
Το avatar του χρήστη faniskriti
faniskriti Ο χρήστης faniskriti δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 16-02-2010
Περιοχή: ηρακλειο κρητης
Μηνύματα: 85
Προεπιλογή

παμε ξανα...
σαν κατασκευη ειναι πανευκολη και νομιζω οτι μπορει να το φτιαξει ο καθενας... τωρα σαν αντοχη θα σας πω σε ενα χρονο θερμοκρασια δεν εχω μετρησει αλλα αν τα πιασεις δεν καταλαβαινεις ιδιαίτερη ζεστη στο site που τα αγορασα αναφερει οτι εχουν ενσωματωμενη ψυκτρα αλλα για δικους μου λογους ειπα να βαλω και το λαμακι αλουμινιου μηπως και τα ψυχω καλυτερα..επισης λεγονται led module και εναι φτιαγμενα για φωτεινες ταμπελες οπότε σιγουρα μια αξιοπιστια θα την εχουν.... υπαρχουν προφιλ αλουμινιου απο την polyfot αν θυμαμαι καλα με ψυκτρα αλλα θα χρειαστει μεγαλυτερη σε διαμετρο σωληνα που εχει σαν αποτελεσμα την (κακη)αισθητική πλευρα και το κοστος. και κατι αλλο σημαντικο η διαμετρος της σωληνας ειναι ιδανικη γιατι ειναι ενα χιλιοστο πιο μικρη απο την λαμπα Τ8 οπότε αν το μονωσει καποιος ομορφα θα μπορει να μπει στα υπαρχουσα φωτιστικά Τ8 το site που τα αγορασα ειναι αυτο απο ενα συντοπιτη μου αλλα νομιζω οτι μπορειτε να τα βρειτε παντου:
http://e-damianakis.gr/led/led-modul...503-v-tac.html
πιστευω να βοηθησα παιδες
-------------------------
και κατι αλλο το λαμακι (επειδη μετα την κοπη του ειναι κοφτερο) πριν το τοποθετησετε μεσα στην σωληνα καλο θα ειναι να του σπασετε την γωνια με ενα γυαλοχαρτο η με ενα τροχακι γιατι θα χαραξεται την σωληνα

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη faniskriti : 23-01-17 στις 10:23 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01453 seconds with 11 queries