Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #21  
Παλιά 25-08-14, 23:18
pas4 Ο χρήστης pas4 δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 13-02-2013
Περιοχή: Θεσσαλονικη
Μηνύματα: 237
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Κωστας86 Εμφάνιση μηνυμάτων
Παιδια κατελιξα σε ψαράκια,οποία βρω απ τα 3 θα πάρω!LABIDOCHROMIS HONGI SWEDEN σιγουρα και μετα η saulosi pseudotropheus η METRIACLIMA ZEBRA MAISONI REEF!!!!2 απο τα 3 αλλα μάλλον σε hongi και SAULOSI θα πάω άκουω να μου πείτε γνώμες για την ψαροσυνθεση...........ειλικρινά!!!!και κατι άλλο εχω 3 ερωτήσεις :1η τι είναι ο αραγονιτις και που θα τον βρω?2η άμμο απο παραλία αυτι την μπεζ που είναι ψιλι????και 3η πέτρες απ το βουνό η απο παραλία???στροκγιλες η με γωνίες?(σαγρε άγρια)??????????
Ξεκινώντας ανάποδα:
3) Πέτρες από όπου μπορείς να βρεις και σου αρέσουν περισσότερο, απλά οι στρογγυλεμένες δεν έχουν τον κίνδυνο να τραυματιστούν τα ψάρια στο κυνηγητό.
2) Την ψιλή, αλλά πάντα βράσιμο και καλό πλύσιμο
1) Κάνε έναν έλεγχο σε καταστήματα και θα βρεις. Συνήθως βάζουν ζωντανό ''οι θαλασσινοί'' αλλά εσύ δε θες κάτι τέτοιο, τον θέλεις απλά για της σκληρότητες
Τώρα για την ψαροσύνθεση, τι θα βάλεις μικρά ψάρια ή ενήλικα; Γιατί όπως σου είπα και σε άλλη μου απάντηση θα το ευχαριστηθείς περισσότερο με ένα είδος και έτσι θα μπορείς να βάλεις και κανένα ψάρι παραπάνω. Γνώμη μου είναι και αν θέλεις τα ασπάζεσαι
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01408 seconds with 11 queries