Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #32  
Παλιά 10-01-10, 15:40
Το avatar του χρήστη mikenuke
mikenuke Ο χρήστης mikenuke δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 17-05-2003
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 2.517
Προεπιλογή

Ο λογος που δεν αναφερα τιποτα για τον Μιχαλη Τσομπανιδη,οπως την προηγουμενη φορα, ειναι ο εξης απλος...διπλα μου καθοταν και του ειπα να σε βγαλω και καμια φωτο πριν φυγεις.Ασε μωρε λεει καλυτερα να ερθεις απο το σπιτι να πιουμε καφε και να φωτογραφισουμε πιο γενικα. Καλα λεω, και το αφησαμε. Επιπλεον επειδη δεν πολυ παρακολουθω δεν ανεφερα και τιποτα.
Ομως οπως ειπε και καποιος αλλος, θα μπορουσε να το αναφερει οποιος το θεωρησε αξιοσημειωτο.

Μην τα περιμενουμε ολα, λες και εχουμε εναν οργανισμο που ασχολειται επαγγελματικα με οτι προκυπτει. Το εχω ξαναπει, οταν τοτε γινοταν χαμος απο διοργανωσεις, φωτογραφιες, αρθρα και αλλα ομορφα πραγματα δεν γινοτανε απο μονα τους, αλλα απο λιγους πορωμενους, που το μονο που σκεφτομασταν ηταν να παραγουμε εργο για το συλλογο.

Οταν εσεις που λετε, δεν αναφερθηκε το ενα, δεν μιλησαμε για το αλλο, και δεν ανακοινωσαμε το επομενο, απλως τα λετε απο μεσα σας ή περιμενετε να το κανει καποιος αλλος, τοτε δεν βοηθαει ουτε το χομπι, ουτε το συλλογο. Βγες και πες εγινε αυτο.Βγες και πες θελω εκδρομη, παμε σε εκεινο το μερος?
Ενεργοποιηθειτε, και θα δειτε οτι θα παρουμε φορα που δε θα μας σταματαει τιποτα.

Εσεις πιστευετε, οτι η εκθεση που τοσο επιτυχια ειχε, και τοσο καλα περασαμε μου ειπατε σημερα, θα γινοταν αν δεν ετρεχε ενα ατομο?Για ολα τα πραγματα θελει ενα ατομο να συμπαρασυρει και τα επομενα, σαν χιονοστιβαδα.

Τελειωνω θετωντας ενα ζητημα... Πειτε μια ημερομηνια πριν το τελος του Ιανουαριου, στην οποια θα γινει μια συνελευση, στην οποια θα συζητησουμε το οργανογραμμα του Συλλογου για το 2010, με ολες τις εκδηλωσεις που θα ηθελε να κανει, θα ορισουμε ατομα που θα αναλαβουν να ερευνησουν-οργανωσουν εκδηλωσεις και ομαδες, και οτι αλλο νομιζετε οτι αξιζει συζητησης.
__________________
Και ειπε το χρυσοψαρο:"Πρεπει να υπαρχει Θεος, αλλιως ποιος αλλαζει το "νερο"."
Το παλιό 90λιτρό μου Ο βιότοπος Tanganyika μου Το 120λιτρό μου Ο 2ος βιότοπος Tanganyika μου To παλιο 35λιτρο Amano μου
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01558 seconds with 11 queries