Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #7  
Παλιά 17-11-12, 23:28
Το avatar του χρήστη kgf12345
kgf12345 Ο χρήστης kgf12345 δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 08-03-2011
Περιοχή: rio atabapo(μεσα)-alto rio ilioupoli
Μηνύματα: 7.894
Προεπιλογή

ομορφο ειναι και νομιζω οτι εχει δυνατοτητες.θα σου πω τη γνωμη μου χωρις να εχω και πολυ εμπειρια ομως.συμφωνω για τα φυτα οτι φαινονται στημενα,αλλα κιαυτο διορθωνεται οπως ολα.θα προσθετα περισσοτερα ξυλα και πιο ψηλα στο ενυδρειο.επισης ο φωτισμος σου μου φαινεται πολυ εντονος.θα σκουραινα το νερο περισσοτερο και θα εβαζα και φυτα επιφανειας.οπως και καποιο ειδος κοπαδοψαρου για να υπαρχει περισοτερη κινηση και χρωμα.ροδοστομους ισως.τα bolivian ram που εχεις,μπορει να μην ειναι τοσο ευαισθητα οσο τα German blue αλλα παρολαυτα θα μαλακωνα το νερο λιγο(σκληροτητες δεν μας ειπες) και θα κατεβαζα και το ph κατω απο 7.δεν ξερω αν εχεις ζευγαρια και τι αναλογια αρσενικα θυληκα εχεις αλλα δεν θα εβαζα 2 αρσενικα μαζι στα 180 λιτρα με αυτο το μηκος (1μετρο),κιας θεωρουνται πιο "ηρεμα".
τα sterbai ειναι πολυ ομορφα ψαρια αλλα θα πρεπει να μεγαλωσεις την ομαδα και να τα κανεις τουλαχιστον 6(κατα τη γνωμη μου παντα)αν θες να δεις συμπεριφορα που να πλησιαζει εστω στην αληθινη τους και να τα χαρεις.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01358 seconds with 11 queries