Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #16  
Παλιά 31-10-03, 09:51
Το avatar του χρήστη pani
pani Ο χρήστης pani δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 04-10-2003
Περιοχή: Κύπρος (Λευκωσία)
Μηνύματα: 599
Προεπιλογή

Λοιπόν φίλοι μου εδώ φαίνεται ότι διαφέρουν οι απόψεις για το αλατάκι μας. Ο φίλος ο Γιώργος αν κατάλαβα καλά ΄διαφορετικά να με διορθώσετε χρησιμοπειά αλάτι της θάλασσας το οποίο έχω αρκετό και μαζεμένο απο την θάλασσα μας εδώ απ ευθείας . Ο φίλος μας ο pokou χρησιμοπειά τό ορυκτό, λοιπό φαίνεται ότι και τα δύο ειναι εξ ισου καλά . Αν εβγαλα λαθος συμπεράσματα διορθώστε με παρακαλώ.
Τώρα κάτι αλλο πήρα τεστ ΝΟ2 και ΡΗ και αμμωνίας μπορείτε να μου πειτε κάθε ποσες μέρες κάμνετε τα τεστ γιατι απο τις τιμές τους δεν μου φαίνεται και συμφέρουν σε καθημερινή βάση.
Επίσης μου έχουν δώσει waterlife to HALOEX το οποιο ειναι αντιχλωριακό αυτό το βάζομεν σε κάθε αλλαγή του νερου; της ιδιας μάρκας μου έχουνε δώσει το bacterlife ε αυτό δεν θυμάμαι μαλλον δεν κατάλαβα οταν διαβασα τις οδηγίες μαλλον θα πρέπει να ξαναερωτήσω και να σημειώσω ακόμα μου έχουνε δώσει behandlung ths RENA για κοκκινα βραγχια οπως ειπαν οι οδηγίες ειναι ολες στα γαλλικά. Παρακαλώ δώστε μου οδηγίες χρήσεως των ανωτέρων καθ οτι δεν γνωρίζω ποτε και πως να τα χρησιμοποιώ σωστά .Ευχαριστώ πολύ που με βοηθάτε......
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,02327 seconds with 11 queries