Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #11  
Παλιά 28-10-15, 17:32
theo_limbo Ο χρήστης theo_limbo δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 04-08-2014
Περιοχή: Περιστέρι
Μηνύματα: 13
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Commando Εμφάνιση μηνυμάτων
Παιδια καλησπερα!σκεφτομαι να προχωρισω στην αγορα του 30λιτρου κυβου της dennerle complete και απο εξοπλισμο θα μεεινει η λαμπα το φιλτρο ισως αλλα θει
Τωρα απο κατοικους σκεφτομαι να βαλω ενα apples ail,μια amano shrimp,μερικες red cherry!!απο ψαρια λογο του μεγεθους του ενθδρειου θα ηθελα να μαθω αν μπορω να κρατησω ενΑν μονομαχο;;;(δεν εχω ασχοληθει με τετοια ψαρια και η εμπειρια μου προερχεται απο ψαρια θηρευτες και οσκαρ)!σε περιπτωση που δεν βαλω μονομαχο σκεφτομαπ να βαλω 2οτοκυκλους και μια ακομα αμανο!!!ξεχασα να πω πως επειδη μου αρεσει πολυ η cuba μπορω να βαλω κατι που να μοιαζει εττσι σαν γρασιδι;;;θα εχω και diy CO2! Πως σας φαινεται η ιδεα μου;;;λογω χωρου δεν μπορω να παω σε 60 λιτρα!(θα μπει σε γραφειο το ενυδρειο)!
Μπορείς να βάλεις cory πυγμαίους (αν βρεις)! Εγώ τα έχω και είναι πάαααρα πολύ δραστήρια και κινούνται σε όλο το ενυδρείο!!!! ο μονομάχος δεν είναι καλή επιλογή γιατί σίγουρα θα στις φάει και δεν είσαι και σίγουρος ότι θα κολυμπάει πάνω. Είναι πολύ περίεργο ψάρι!!! Μπορείς να δοκιμάσεις και κανένα γκάπυ απλά μην πάρεις μόνο 1!
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01426 seconds with 11 queries