Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #9  
Παλιά 03-08-18, 01:42
lyra Ο χρήστης lyra δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 03-09-2017
Περιοχή: καλυβια αττικης
Μηνύματα: 40
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stanisalus18 Εμφάνιση μηνυμάτων
Ομορφη η προσπαθεια σου Καλυτερες φωτογραφιες απο μπροστα θα μπορουσαμε να εχουμε? Ο ψαρης τι κανει εκει κατω στο sump?
εχω update εκπληξη σε λιγο μεσα στην βδομαδα ... ο ψαρης ειναι ενα αρσενικο firemouth και στο θαλαμο της αντλιας εχω ενα θυληκο επισης.. Το αρσενικο γενικα ενοχλουσε το μαχαιροψαρο πολυ με αποτελεσμα να μην βγαινει ποτε .. μεχρι και στον συνοδοντι που εχει φτασει τα 16εκ κανα δυο φορες εκανε κατι κολπα.. στο θυληκο εδινε πολυ ξυλο.. τα εβαλα εκει μια μερα πριν την παρουσιαση του ενυδρειου για να ηρεμησει η κατασταση για να τα δωσω δημερα σε καποιο πετ σοπ.. αφου κανεις αλλος δεν το θελει.. εχει φουλ προσωπικοτητα .. μου αρεσε αυτο το ψαρι ! απο μπροστα τι εννοεις??
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από panioul Εμφάνιση μηνυμάτων
Πραγματικά πανέμορφο, φοβερή βάση και ενυδρείο μαζί με τον εξοπλισμό. Η βάση είναι overkill για τα κιλά αλλά better be safe than sorry!!
αχαχα σε ευχαριστω πολυ !! η βαση εχει κατασκευαστει για ιδιες διαστασεις αλλα με 70 εκ σε υψος .. αρα για πολλα παραπανω λιτρα..η 100αρα οριζοντια δοκος μπηκε γιατι δεν ηθελα να βαλω κολωνα στην μεση .. με αυτο το σχεδιο οπως το τσεκαρα (solidworks,ansys), mexri 750 kg ειναι ασφαλες για ενυδρειο..και τελος ,5Ε παραπανω απο την 40αρα ειχε οποτε why not??

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη lyra : 03-08-18 στις 01:42 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01497 seconds with 11 queries