Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #27  
Παλιά 30-07-15, 12:33
Το avatar του χρήστη Artemisia
Artemisia Ο χρήστης Artemisia δεν είναι συνδεδεμένος
Νεράιδα της Λίμνης
 
Εγγραφή: 21-10-2013
Περιοχή: Κομοτηνή
Μηνύματα: 4.620
Προεπιλογή

Καλημέρα σε όλους Σήμερα λέω δεν θα κάνω τίποτα ΠΟΝΑΩ !!!

aliens Και εγώ θέλω να της δώσουμε βάθος γι' αυτο θα πάμε μέχρι 1 μέτρο και τέλος , η άλλη είναι 1,70 με 1,80 αλλά έχει Κοι , είχα πέσει μέσα καταλάθος .... πολύ γέλιο και δεν μπορούσα να βγώ ...

takis_gt Σε αυτή θα κάνω γεφυρούλα , να τις ενώσω δεν νομίζω , θέλω να δώσω όμως μια ψευδαίσθηση επικοινωνίας . Φίλτρο έχω γι' αυτην , αντλία θα πάρω προσωρινά απο μία πισίνα που αγόρασα στον άντρα μου , γιατι όλο παράπονα είναι "Τα ψαρια έχουν 2 Πισινες και εμείς καμία" . Νερό θα βάλω απο την μεγάλη που ειναι στρωμένο και βακτηρίδια στο φίλτρο ...

Θα βάλω φούλ φυτά εννοείται , γι αυτο πάντα αφήνω σκαλιά σε διαφορετικα επίπεδα .
Άποψή μου οι λίμνες δεν έχουν καμία αξία αν δεν έχουν φυτά και αισθητικά και για τα ψάρια .... Τα Κοι παθαίνουν εγκαύματα στο ήλιο και τα φυτά κάνουν μεγάλη δουλεια και στην οξυγόνωση και στην βιολογία και στην αναπαραγωγή !!! Άσε που τα καϊμένα τα ψάρια όταν τα αγοράζουμε τα βλέπουμε σε "γυμνά" ενυδρεία τι ποιότητα ζωής???

Να ναι καλά και ο japetus Θα την τιμήσω την προσφορά του !!!
-------------------------
Πρόβλημα απο εκεί που ήταν να παρω το liner παίρνω τηλ σημερα να το παραγγείλω και τι μου λένε ??? Ότι δεν έχουν και δεν πρόλαβαν να ενημερώσουν το site και μπλα μπλα μπλα και ξανα απο Σεπτέμβριο .... Νεύρα πολλά !!!!!!!!!!!
Κομοτηνή δεν έχω βρει και ο Δετσαρίδης που μου είπε ο Γρηγόρης , μου είπε ότι αυτο το λαινερ δεν κάνει για Λίμνες ..........
Ψάχνω τώρα να δώ τι θα κάνω....... όποιος ξέρει κανέναν απο Ελλάδα που να έχει λαινερ , να πουλάει , ας με ενημερώσει . Ευχαριστώ

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Artemisia : 30-04-17 στις 16:42 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01571 seconds with 11 queries