Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #28  
Παλιά 01-03-13, 14:07
Το avatar του χρήστη Qbrain
Qbrain Ο χρήστης Qbrain δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 28-12-2012
Περιοχή: Αθήνα
Μηνύματα: 226
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από GREMIAN Εμφάνιση μηνυμάτων
Μην τρελενεσαι!!!!Εγω στο ειπα αυτο χωρις να ξερω ποσο ανοιγμα εχεις στα πλαγια του ενυδρειου σου.Εγω στο ειπα αυτο σκεπτομενος οτι δεν εχεις αρκετο ανοιγμα και αυτο θα βοηθουσε.Αν το ξανασκεφτεις εχει νοημα το αμαξι γιατι αν δεν ειχε καθολου ανοιγαμα το καπακι σου στα πλαινα θα ανοιγες εσυ.Τεσπα,οπως και να εχει μπραβο για την κατασκευη σου .

Υ.Γ. Οτι ειπα δεν στο ειπα για να σου την "πω", συζητηση κανουμε.Το λεω γιατι αυτο αντιλήφθηκα οτι καταλαβες.
ακομα και αν δεν υπήρχαν τα ανοίγματα δεν υπάρχει κανενα καπακι με λάστιχα που να κλείνει αεροστεγώς,και πόσο μαλλον οταν υπάρχει 1 στου 4 ανεμιστήρες ο οποίος βγάζει εξω τον αέρα.Και οπως εξηγώ ποιο πανω θέλουμε αύξηση της θερμοκρασίας αερα και μεγάλη ροη ώστε να μην υπάρχει υγρασία. Το νερό ψύχεται από την εξάτμιση του και οχι απο τον ψυχρό αέρα
σε αυτοκίνητο βάζοντας μεγαλύτερη εξάτμιση χωρίς να εχεις βάλει μεγαλύτερα ζιγκλερ η μπεκ, ετσι ωστε να έχεις ποιο πλούσιο μείγμα το μόνο που κάνεις είναι βαβούρα. δεν έχει καμιά σχέση με την ψύξη η το νερό. άλλη αρχή λειτουργία, τελείως διαφορετικά πράγματα

Υ.Γ πολλές φορές ο γραπτός λόγος παρεξηγείτε, ιδικά οταν χρησιμοποιείς εκφράσεις του τύπου "μην τρελαίνεσαι", παρόλα αυτά δεν ένοιωσα οτι μου την λες, απλά άδραξα την ευκαιρία να εξηγήσω πως ακριβός λειτουργεί το θεμα με την εξάτμιση και την ψύξη, ετσι ώστε κάποιος που διαβάζει και κάνει κατι παρόμοιο να μην το κάνει μονο επειδή το έκανε καποιος αλλος ή επειδή του ειπε κάποιος να το κανει, πιστεύω οτι η δυνατότητα που δίνεται εδω(στο φορουμ) ειναι να μάθεις πράγματα που δεν γνωρίζεις και παράλληλα να εχεις την απόλαυση της δημιουργία και της κατασκευής
με λίγα λογια, θεωρία & πρακτική
__________________
by qbrain
qfail.blogspot.com
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01444 seconds with 11 queries