Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #8  
Παλιά 13-05-13, 20:35
Netrino Ο χρήστης Netrino δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 15-04-2013
Περιοχή: ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΘΗΝΑ
Μηνύματα: 300
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stelios816 Εμφάνιση μηνυμάτων
φιλε μου νομιζω οτι δεν εισαι ετοιμος να φιλοξενισεις δισκους ακομα ειναι πολλα αυτα που δεν εχεις κατανοηση ακομα. φτιαξε κατι διαφορετικο προς το παρων και αργοτερα το βλεπεις παλι για δισκους( στο λεω εντελως φιλικα μη με παρεξηγησεις)
Τόσα χρόνια με τα τετρας μου τα έχω πάει μια χαρά θα μπορούσα να πω,εκτός οτι δν τα έχω αναπαράξει,κάτι που δν με ενδιέφερε ως τώρα!και μίας και θα κάνω κάτι μεγαλύρο θέλω να το εξελήξώ το χόμπι λίγο περισσότερο!οι απόψεις βέβαια χωρίς παρεξήγηση πάντα,άλλωστε γιαυτο απευθυνθηκά εδώ,για να κάνουμε διάλογο!

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ΧρήστοςΠ Εμφάνιση μηνυμάτων
παρε το ριο 400 και ξεκινα μεδισκους απλα θα πρεπει να κανεις καποια βασικα βηματα στην αρχη οπως να εισαι τυπικος στην θερμοκρασια στις αλλαγες και στην διατροφη τους ενα 306 δεν σου φτανει με τιποτα
αυτό εννοείτε,άλλωστε και τώρα τα προσέχω αυτά,το να το κάνω περισσότερο με αντάλαγμα να τα βλεπω χαρούμενα,δν μ είναι κοπος.Τώρα για το φίλτρο το 306 έχει 1150l/h το ξέρω πως δν φτάνει μόνο του,όμως το rio 400 έρχεται με εσωτερικό φίλτρο άλλα 1000L/H σύνολο 2150lt/h,πιστεύεισ πωσ δν είναι αρκετό για 400λ καθαρά?

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Netrino : 13-05-13 στις 20:35 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01679 seconds with 11 queries