Θέμα: Μονομαχος
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #5  
Παλιά 22-07-16, 12:12
Το avatar του χρήστη Savou
Savou Ο χρήστης Savou δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 13-09-2010
Περιοχή: Ηλιουπολη
Μηνύματα: 367
Προεπιλογή

Καλησπερα και σε ευχαριστω!
θα πω το ιστορικο του μονομαχου που ισως να παιζει ρολο στην κατασταση του μονομαχου!
Τον μονομαχο τον ειχα παρει πριν 1,5-2 χρονια απο ενα pet city! Δε θα ειχε πολυ χρονο ζωης μεσα στο ποτηρι που τον ειχαν και ετσι τον πηρα για να τον σωσω!(ηταν σε πολυ ασχημη κατασταση)
Τα καταφερα λοιπον και τον εχω τοσο καιρο!
Μπορει λοιπον η κατασταση που ηταν να του εχει στερησει αρκετο χρονο ζωης!
Τα τεστ που χρησιμοποιω ειναι τις Api και τα γνωριζω καλα καθως τα χρησιμοποιω πολλα χρονια τωρα!Εννοω για το καλο ανακατεμα πριν την χρηση! Ειναι σχετικα καινουργια (2 μηνων περιπου) οποτε δεν νομιζω να μου διχνουν λαθος μετρησεις (θελω να πιστευω δηλαδη).
Οι αλλαγες νερου εχουν προσαρμοστει με τις μετρησεις του ενυδρειου και γιαυτο γινονται ανα 1-2 βδομαδες.Αυτο το εχω κατεφερει με τον τροπο ταισματος!Δε ριχνω την τροφη και φευγω αλλα καθομαι εκει και ταιζω μεχρι να φαει την τροφη! Ετσι τα υπολοιματα τροφης που μενουν ειναι σχεδον ανυπαρκτα!Τα πτεριγια του μονομαχου ειναι μια χαρα τα ανοιγει πλεον σπανια καθως ειναι παραπολλες ωρες στον βυθο!
Τα χρωματα του δεν ειναι τοσο εντονα οσο στην αρχη αλλα πλεον εχει αρχισει και ξεθωριαζει απο το κεφαλη και παει προς τα πισω!
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01877 seconds with 11 queries