Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #2388  
Παλιά 06-01-11, 21:33
Χαραμάδας Ο χρήστης Χαραμάδας δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 31-05-2007
Περιοχή: xarilaou-thessaloniki
Μηνύματα: 473
Αποστολή μηνύματος μέσω Yahoo στον/στην Χαραμάδας
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από zipo Εμφάνιση μηνυμάτων
Και εγώ είμαι μέσα εκτός απροόπτου.Κώστα,ο μικρός κάτι μου έχει πει ότι μπορεί να φέρεις.Αν έχετε συνεννοηθεί για κάτι θα το πάρω εγώ.
Ορε τι συνθηματικά είναι αυτά???
Δημητράκη περιμένω εξηγήσεις και σύντομα...γιατί έχω την ''τάση'' να αρχίσω να ''κελαηδάω''......

Ρε 'συ ''ζαλάδα'' tsoum που είσαι που είσαι???.
Εχθές ''έλαμψες δια της απουσίας σου''..
Βέβαια κυκλοφόρησε στη ''πιάτσα'' η είδηση ότι από εχθές το απόγευμα είχες ''τοποθετηθεί'' με πλήρη εξοπλισμό στον βυθό του λιμανιού της Θεσσαλονίκης,για να έχεις ''αβαντάζ'' στο να πιάσεις πρώτος τον Σταυρό.Περιέργως δεν τα κατάφερες....ρε μπάς και σε ''πήρε ο ύπνος'' στον βυθό....γιατί από 'σένα κάτιτέτοιο θα ήταν απόλυτα φυσιολογικό.....

Οσο για χθές το βράδυ θέλω να καταγγείλω και επίσημα τους red rubin(bi-bi-bo) και drbig(john-john) οι οποίοι ενώ πίναμε τα ''ουισκάκια'' μας την κοπάνησαν και πήγαν λίγο πιο πάνω να τσακίσουν από τρία κιλά χοιρινά παιδάκια....και φυσικά όταν επέστρεψαν η ''γουρουνοποίησή τους ήταν εμφανής....αργότερα θα ανεβάσω και φώτο...τρομάρα τους....

Αυτά συμβαίνουν όταν δεν έρχεται (λόγο βαριεστημάρας--τάδε έφη Χάρης) ο ''ψηλός''(Βοkosts-sun)....

Γιώργο ΔΕΝ μπορώ να πιάσω τα endlers...ΘΕΛΩ αλλά δεν μπορώ,γιατί έγινε ''ζουγκλα'' το μεγάλο.Αν έχεις κάποιο ''κολπάκι''...HELP..

Γιάννης(αεκ) που είσαι βρε αγόρι μου....δεν πιστεύω να τρως ακόμη???.

Αυτά τα ολίγα....για να μή γίνω και κουραστικός.....
 
Page generated in 0,01685 seconds with 11 queries