Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #4  
Παλιά 17-10-04, 03:20
immerback Ο χρήστης immerback δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 01-05-2004
Μηνύματα: 61
Προεπιλογή

Βασίλη ο κλόουν σίγουρα χωράει.Το θέμα είναι πως μάλλον η ανεμώνη σου δεν είναι και τοσο καλά.Κανονικά διαλέγει αυτή τη θέση που της αρέσει και μάλιστα συχνά κάνει και ''βολτίτσες'' για να μην βαριέται!!Πόσο καιρό την έχεις?Πάνε κανα δυο μέρες που είναι έτσι?Αν ο κλόουν σταματήσει να τρίβεται θα σου πρότεινα να την βγάλεις αμέσως, γιατί αν σου πεθάνει εκεί μέσα, θα βρωμήσει το νερό, θα το μολύνει και δε θα μπορείς να την βγάλεις και εύκολα αφού θα έχει γίνει σα ''μύξα''.Είναι δύσκολα πλασματάκια οι ανεμώνες και όχι και τόσο και ρεεφ σαφε όπως επανειλημμένοως έχει τονίσει και ο Νικόλας.Από τις μόνες που έχω μείνει ευχαριστημένος από αντοχή κυρίως, ακόμα και σε αρκετή ζέστη και χωρίς βολτίτσες είναι οι δικές μας μεσογειακές ''τοματο''(που προς μεγάλη μου έκπληξη διάλεξε και ο ένας από τους δύο σεμπάι κλόουν μου για ''κρεββάτι'') και επίσης την τροπική Stichodactyla haddoni την λευκή.Λοιπόν πρόσεχε την, για να μην σου πεθάνει.Για το φαί όπως το βλέπω μετά από κανά μήνα θα σε απασχολήσει.Θα σου την προσέχει ο κλόουν αφού είναι το σπίτι του...
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01304 seconds with 11 queries