Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #13  
Παλιά 23-07-13, 23:25
Το avatar του χρήστη kgf12345
kgf12345 Ο χρήστης kgf12345 δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 08-03-2011
Περιοχή: rio atabapo(μεσα)-alto rio ilioupoli
Μηνύματα: 7.894
Προεπιλογή

μη σε παρω στο λαιμο μου,αν την εχεις βρει σε καλη τιμη,παρτη ειναι καλη φωτογραφικη.αυτο που λες ισχυει.οτι μπορει να σου κατσει με οποιοδηποτε μοντελο.μου ετυχε κιεμενα με την πανασονικ και την πηγα πισω.(αν και ηταν εκθεσιακο κομματι και μαλον γιαυτο...)

οταν την παρεις ρωτα το στο μαγαζι (η παρε τηλ την αντιπροσωπεια) και ρωτα τουςτι γινεται αν παρει νερο.γενικα ειναι καχυποπτοι γιατι τις περισσοτερες φορες ειναι απο λαθος χειρισμο,αλλα αυτο δε σημαινει οτι δεν υπαρχουν προβληματικα κομματια.

ρωτα τους.τι καλυπτει η εγγυηση.ειμαι σιγουρος οτι αν παρει νερο δεν σε καλυπετι η εγγυηση,αλλα ειναι πολυ πιθανο να τη γλυτωσεις αφου θαναι κανουρια.

στη χειροτερη,βαλε μια αλλη μηχανη να τραβαει βιντεο,ανοιξε την κανουρια,ασφαλισε τη και βαλτη σε ενα κουβα με νερο.να το τραβηξεις βιντεο αυτο ολο ωστε να εχεις αποδειξεις...

να φαινεται δηλαδη οτι την καθαρισες, την εκλεισες σωστα,την ασφαλισες κλπ.
-------------------------
οταν την ανοιξεις,κοιταξε προσεκτικα τη φλατζα της,να μην ειναι διπλωμενο το λαστιχο,να παταει καλα κλπ.να την περιεργαστεις δηλαδη ωστε αν δεις κατι να προλαβεις πριν τη βαλεις στο νερο.

αν ειναι να παρει,θα παρει νερο απτην πρωτη φορα που θα τη βαλεις μεσα.
αν παρει αργοτερα,μαλον καποια μ...α θαχεις κανει

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη kgf12345 : 23-07-13 στις 23:25 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01470 seconds with 11 queries