Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #23  
Παλιά 01-04-08, 17:35
sagoth Ο χρήστης sagoth δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 25-02-2008
Περιοχή: nikaia
Μηνύματα: 13
Προεπιλογή

αφηνοντας πισω λοιπον τις υπερβολικες αντιδρασεις και τα υπερβολικα σχολια θα καταθεσω την προσωπικη μου αποψη σχετικα με το θεμα χωρις να εχω σκοπο να πεισω τον οποιονδηποτε.θεωρω οτι σ ενα ενυδρειο 250-300 λιτρων προτιμοτερο ειναι να εχεις μια συνθεση ψαριων μεσα απο την οποια θα σου προκυψει ως κυριαρχο ενα ζωο του ειδους copadichromis ας πουμε παρα στα ιδια λιτρα και παντα αναλογα με τη συνθεση του ενυδρειου να σου προκυψει ως κυριαρχο ενα melanochromis 'η pseudotropheus για παραδειγμα.Γνωριζοντας την συμπεριφορα αυτων των ειδων καταλαβαινουμε ποσο διαφορετικη ειναι η κυριαρχια ενος copadichromis σε σχεση μ ενα melanochromis οπως επισης αντιλαμβανομαστε κατα προσεγγιση ποια θα ειναι η συνθεση στην καθε μια περιπτωση μεσα απο την οποια θα δοθει η δυνατοτητα στα συγκεκριμενα ζωα να γινουν κυριαρχα.αυτη ειναι η προσωπικη μου αποψη ισως αρκετα επιρρεασμενη απο αμετρητες συζητησεις με καποιον ανθρωπο που εγω θεωρω πολυ σημαντικο και ετυχε να γνωρισω καποτε στις διακοπες μου στο νησι απ το οποιο καταγομαι.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01411 seconds with 11 queries