Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #24  
Παλιά 25-12-11, 22:33
STELIOS1983 Ο χρήστης STELIOS1983 δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 03-12-2011
Περιοχή: ATTIKH
Μηνύματα: 10
Προεπιλογή

Δεν κανει βρε παιδια δεν κανει το εχω δει το σκιμμερ να παιζει σε 400λιτρο ενυδρειο,δεν κανει για πιο μεγαλο στα λιτρα μας 600+δεν υπαρχει κρεμαστο που να ικανποιει τις απαιτησεις μας!
καταρχην το σκιμμερ αυτο atb hang on εχει επιλογη να διαλεξεις αναμεσα σε δυο αντλιες οποιες θελεις εσυ,aquabee2001 η eheim 1250 και οι δυο το ιδιο μικρες!εχει μικρη αντλια(aquabee2001 την ιδια deltec mce600) η αμα διαλεξεις την eheim τοτε ειναι το ιδιο σαν να πηγαινεις με το blue300 που φοραει την or2500)
πεταμενα λεφτα θα ναι και αυτα απο την στιγμη πυο χρειαζεσαι κατι πιο δυνατο και γρηγορα φιλε Ραφαηλ θα ψαχνεσαι γι αλλο πιο μεγαλο!(στο κατω κατω αν ηταν ετσι να σου δωσω εγω το δικο μου deltec mce600 που θελω να το δωσω και να περασω σε μεγαλυτερο,γιατι δεν με καλυπτει στα ιδια με τα δικα σου λιτρα!!!
προσωπικα θα εβαζα ενα καλο και μεγαλο εξωτερικο διπλα στο ενυδρειο να παιρνει νερο απο το ενυδρειο και να το στελνει παλι πισω ουτε να μπλεκω με μικρα κρεμαστα σκιμμερ με μικρες αντλιες και να εχω και το κεφαλι μου υσηχο οτι σκιμμαρω δυνατα και βαζω μπολικο οξυγωνο στο νερο και κραταω οσο πιο σταθερο το ph και τα νιτρικα χαμηλα!
και εγω δεν σου μιλαω λεγοντας σου απλα ιδεες για σκιμμερ που δεν εχω δουλεψει και εχω απλα ακουσει αλλα για σκιμμερ που εχω δουλεψει και ξερω απο πρωτο χερι!
κανε οτι θες μονο μην κοιτας παντα την πιο βολικη ευκολη λυση αλλα την ορθη για το συστημα σου
Καλα Χριστουγεννα
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01469 seconds with 11 queries