Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #18  
Παλιά 04-06-03, 20:46
chris Ο χρήστης chris δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 15-12-2002
Περιοχή: Nεα Μάκρη
Μηνύματα: 358
Προεπιλογή

Δεν νομίζω ότι είμαι τόσο πικρόχολος όσο φαίνεται στο post.Aπλά είμαι λίγο μπερδεμένος και όχι τόσο βιαστικός στα συμπεράσματά μου.Το πρόβλημα που αντιμετοπίζω είναι σοβαρό.Οταν λέω ότι δεν είχα την απαιτούμενη ανταπόκριση εννοώ πως παρατήσησα μέσα στο board αρκετούς φίλους που μπορούσαν να βοηθήσουν.Το topic της φαρμακολογίας δεν φτάνει.Φάρμακα για την ίδια ασθαίνεια υπάρχουν πολλά όπως επίσης ποικίλει και ο τρόπος χορήγησής τους.
Εγώ ζήτησα την πείρα και την καθοδήγηση κάποιων που αντιμετώπισαν παρόμοιο πρόβλημα.

Όταν ανοίγω ένα post έχει ακολουθήσει πρώτα επισταμένη έρευνα στα υπόλοιπα μέσα στο board.Aν κάποιοι βαριούνται να απαντήσουν ή είναι κουρασμένοι βλεπω ότι συμφωνούμε για τα σημεία κόπωσης που προανέφερα.Και εγώ επιστρέφω 23:00 απο τη δουλειά μου ,συνήθως ,και μπαίνω τότε.Αλλωστε δεν είμαι καυστικός για αυτούς που δεν μπήκαν στο board αλλά για αυτούς που μπήκαν.
Δεν νομίζω ότι η ερώτησή μου ήταν τόσο κοινότοπη .Εχω κάνει στο παρελθόν πολύ πιο συνήθεις ερωτήσεις και οι απαντήσεις που δεχόμουν δεν σταματούσαν.
Παρόλα αυτά είναι ένα μεμονομένο γεγονός και ζητώ συγνώμη για την κριτική μου.Δεν ανακαλώ όμως το υπερβολικό ενδιαφέρον σε ανούσια post που ο καθένας ,βέβαια ,έχει το δικαίωμα να διαβάζει και να ανταπαντά.Εχω και εγώ όμως το δικαίωμα της παρατήρησης του γεγονότος.
Όσο αφορά την "κόπωση" ευχαρίστως να το συζητήσουμε στην επόμενη συγκέντρωση.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01851 seconds with 11 queries