Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #27  
Παλιά 16-12-10, 23:54
Χαραμάδας Ο χρήστης Χαραμάδας δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 31-05-2007
Περιοχή: xarilaou-thessaloniki
Μηνύματα: 473
Αποστολή μηνύματος μέσω Yahoo στον/στην Χαραμάδας
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από KOSTASZOIDOS Εμφάνιση μηνυμάτων
Ολα αυτα στα 620λ;;;;
Οταν λες οχι πανω απο 25, ενοεις δισκους;;
Μηπως ειναι υπερβολικη η ιχθυοφωρτιση του ενυδρειου σου;;;
θα στο πω απλα και λαικα...
μια φορα να χεσει το καθε ψαρι που εχεις μεσα ,φανταζεσαι τι θα γινει;;;
αλλαγες καθε ποτε κανεις;;;
δεν εδωσες μετρησεις no2,no3.(ΝΗ3/ΝΗ4)αμμωνια βασικες μετρησεις....
θα αναφερθω μονο στους δισκους και θα πω οτι ειναι τουλαχιστον αμαρτια να εχεις τοσα πολλα ψαρια μαζι και να προσπαθεις να τα μεγαλωσεις...ουτε σαν εικονα ειναι ομορφο αυτο που δειχνεις.Απορω με τους προλαλησαντες ,δεν βλεπει κανεις οτι δεν υπαρχει χωρος για τοσους δισκους;;
Συγνωμη που στα λεω ετσι χυμα και τσουβαλατα αλλα ειναι προσωπικη μου αποψη και τα λεω εντελως φιλικα χωρις να θελω να σε προσβαλω.
Για μενα θες πολυ μεγαλες αλλαγες στο ενυδρειο σου για να συντηρησεις δισκους,υπαρχουν τρομερα λαθη και πολθ λιγος χωρος για τοσους πολλους δισκους,δεν εχουν χωρο καν να κολυμπησουν...
Ευχομαι καλη συνεχεια και καλη υπομονη
Φιλικα Κωστας
Καλέ μου φίλε Κώστα θα σου πω μόνο ένα ... αν ήσουν δίσκος θα ''έβαζες μέσον'' να έρθεις στο ενυδρείο μου..
Θα επανέλθω με βιντεάκι και θα σε πείσω να αναθεωρήσεις τις απόψεις σου περι ''αμαρτίας'' άπαπαπαπα..
Ακόμη πιό φιλικά Χρήστος..
-------------------------
[QUOTE=georgarask;522734]
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από KOSTASZOIDOS Εμφάνιση μηνυμάτων
Το ξερω ....

Αλλα ο Χρηστος ειναι αγυριστο κεφαλι ... οτι ειναι θα το κανει οτι και να λεει ο καθενας (καμια φορα ειναι καλο αλλα στη συγκεκριμενη περιπτωση ) ... οπως και να εχει τα παντα εξελισσονται και τις περισσοτερες φορες προς το καλυτερο και ειναι κατι που περιμενω και απο εκεινον
Γιώργο ήσουν,είσαι και θα είσαι η ''αδυναμία μου'' σε αυτό το forum.
Aλλά σου το έχω ξαναπεί ότι όσο δεν έχω την παραμικρή απώλεια σε δίσκο και κλείνω τρία χρόνια με τα περισσότερα από αυτά τα ψάρια (τα περισσότερα τα πήρα 5-6 cm και τωρα είναι 12-14-16 cm) δεν αλλάζω,δεν αλλάζω,δεν αλλάζω....

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Χαραμάδας : 16-12-10 στις 23:54 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01783 seconds with 11 queries