Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #7  
Παλιά 04-06-05, 23:54
MaGiC Ο χρήστης MaGiC δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 13-06-2004
Μηνύματα: 38
Προεπιλογή

Συγνώμη που άργησα να απαντήσω αλλά δεν είχα υπολογιστή. Λοιπόν να απαντήσω σε όλα αυτά . Φίλε Pritanis τα φάρμακα που χρησιμοποιώ μέχρι τώρα είναι της Sera. Στην ερώτηση σου για το αν όλα αυτά στρεσάρουν τους Δίσκους μιλάω κατηγορηματικά ότι το τάισμα με το χέρι και οι καθημερινές αλλαγές έχουν βοηθήσει πολύ και δεν αντιμετωπίζω τέτοιο πρόβλημα ίσα ίσα θα έλεγα , οι Δίσκοι μου που μεγάλωσαν με τον τρόπο αυτό είναι πιο κοινωνικοί και δεν στρεσάρονται καθόλου.

Φίλε Kroud μελετώντας τις αρρώστιες των Δίσκων και αυτών που βλέπουμε τα συμπτώματα αλλά και αυτών που θα μας παρουσιαστούν αργότερα κάνω όλα αυτά προληπτικά και κανένα δισκάκι μου δεν τα τίναξε ίσα ίσα θα έλεγα.

Δεν μπορώ να σε πείσω για την μέθοδο που ακολουθώ και ούτε θέλω , αλλά εάν πιστεύεις ότι την πήρα από κάπου και την έβαλα εδώ έτσι απλά για εντυπωσιασμό, ε τότε τι να πω .........έτσι δεν πάμε μπροστά με το να αμφισβητούμαι αμέσως και να ειρωνευόμαστε τις προσπάθειες των άλλων χωρίς να γνωρίζουμε. Δεν είμαι τόσο αφελής φίλε Kroud , άπλα μελετάω και ψάχνω όλες τις πηγές και ότι μου κάνει το κρατάω , γιατί δεν γεννήθηκα μικρός επιστήμονας.

Φίλε Δημήτρη δεν κατάλαβα το ειρωνικό σου ύφος. Οι πληροφορίες που παίρνω είναι από ξένα forum και βιβλία , εφαρμόζοντας ότι μπορώ και κρατώντας ότι είναι αποτελεσματικό για τους Δίσκους μου.
Περίμενα από εσάς τους δυο σαν mod´s να μιλήσετε για το θέμα μας να πείτε τι ακολουθείτε και αν ακολουθείτε με επιχειρήματα και όχι να αμφισβητείτε και να ειρωνεύεστε.

Μπορεί η όλη μέθοδος μου να φρικάρει κάποιους , μπορεί κάποιοι να είναι ενάντια στα φάρμακα μπορεί κάποιοι να μην θέλουν να στρεσάρουν τους δίσκους τους με καθημερινές αλλαγές νερού ..... απλά αυτό ακολουθώ εγώ χωρίς να αντιμετωπίζω προβλήματα.

Δεν θα δώσω καμιά συνέχεια στο θέμα γιατί βλέπω για άλλη μια φορά και λυπάμαι πολύ ότι δεν υπάρχει διάθεση για ανταλλαγή απόψεων για το τόσο σοβαρό αυτό θέμα πάρα μόνο ειρωνεία και μάλιστα από άτομα που έχουν μια υπεύθυνη θέση σε αυτό το forum.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01697 seconds with 11 queries