Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #13  
Παλιά 12-08-14, 15:34
Το avatar του χρήστη kixlidatos
kixlidatos Ο χρήστης kixlidatos δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 31-08-2011
Περιοχή: Σαντορινη
Μηνύματα: 1.012
Προεπιλογή

Μην εισαι ποτε απολυτος γενικα,αλλα και ειδικα στα ενυδρεια και για τους πολλους και διαφορους τροπους,που ο καθε ενας κουμανταρει τα ενυδρεια του.Οταν ακους ολες και διαφορετικες αποψεις,μαθαινεις πολλα,κρατας και απορριπτεις πολλα.Ειμαι οπαδος των πολλων συχνων,και μεγαλων αλλαγων νερου,και συγκεκριμενα κανω σε ολα μου τα ενυδρεια 60% αλλαγη νερου,καθε εβδομαδα.Εγω ξερω γιατι την κανω,δεν θα σου πω ποτε ομως καντην και εσυ,γιατι αυτο ειναι το σωστο.Οταν ομως,με απολυτο τροπο λες ας μας το πει και να γελασω λιγο,τοτε σου ειπα κρατα λιγο τα μποσικα,γιατι υπαρχουν φιλοι ,εαν εισαι εσυ απολυτος,που θα γελασουν μαζισου,γιατι δεν κανουν ποτε αλλαγη νερου στα ενυδρεια τους. Τωαρ αν ειναι τι σωστο η εγω ειμαι το λαθος,ειναι ενα αλλο θεμα ,που θελει κουβεντα,με την συμμετοχη και αυτων των φιλων.

Παντος ξερω φιλο που δεν κανει ποτε αλλαγη νερου στο ενυδρειο του,και ολες οι μετρησεις του ειναι καλυτερες απο τις δικες μου ,που κανω καθε εβδομαδαΓιαυτο μην γελας με κανεναν και για τιποτα,ολα βγαινουν μπροστα σου,αν εισαι οπαδος του ασπρου ,μαυρου
__________________
Το Σοφοτερο ειναι ο χρονος,ανακαλυπτει τα παντα
Το Ωραιοτερο ειναι ο κοσμος γιατι ειναι εργο Θεου
Το Δυσκολοτερο ειναι να γνωρισεις τον εαυτο σου
Το Ευκολοτερο ειναι να δινεις συμβουλες σε αλλους
Θαλης ο Μιλησιος 640-546 π.χ
Africa γιατι ετσι μαρεσει
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,11250 seconds with 11 queries