Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #11  
Παλιά 15-10-09, 00:07
Το avatar του χρήστη Πάνος
Πάνος Ο χρήστης Πάνος δεν είναι συνδεδεμένος
Μοδ
 
Εγγραφή: 13-01-2006
Περιοχή: Αλεξανδρούπολη
Μηνύματα: 11.341
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Αber Εμφάνιση μηνυμάτων
δε νομιζεται οτι ειναι καιρος να αλλαξετε τακτικη και να βοηθατε αντι να το παιζετε εξυπνοι???
ποιοι ακριβως το παιζουν εξυπνοι??

και ειλικρινα σε καμια δεκαρια ερωτησεις που εχω κανει, ποτε μα ποτε δε μου λυσατε καμια,
ειναι υποχρεωση ποιων να σου λυνουν τις αποριες και δε το εχω καταλαβει ακομη??
κι αν εσεις δεν εχετε την ορεξη, αφηστε να απαντουν αλλοι που εχουν ορεξη.
οποιος εχει ορεξη απαντα...το να απαντησει καποιος δεν αφαιρει απο εναν αλλον την δυνατοτητα να απαντησει και αυτος...

Και αν εχω ενα οσκαρ, προφανως ξερω γιατι το εχω και τι προκειται να το κανω, αν θα εχω προβλημα με το αν ο χωρος που του διαθετω ειναι επαρκης θα σας δωσω το λογο να μου λυσετε το προβλημα οπως μονο εσεις μπορειτε
λυπαμαι πραγματικα για τη συμπεριφορα σου....
αλλα περισσοτερο λυπαμαι οσους προσπαθησαν να σου πουν μια γνωμη για κατι καλυτερο....γιατι μαλλον επεσε στο κενο..φαινεται οτι τα γνωριζεις ολα και δε χρειαζεσαι συμβουλες...
επειδη μονο τον Raven βλεπω να εχει απαντησει οπως δε σου αρεσε.(και εμενα προφανως)...δε νομιζω οτι καποιος γελαει κρυφα γιατι εχεις δικιο..καθε αλλο....ξερουν ολοι ποσο προθυμος ειναι να βοηθησει..ποσο καλοπροαιρετος..και ποσα ζωντανα (ψαρια φυτα ασπονδυλα) αλλα και εξοπλισμο εχει χαρισει σε τοσους συγχομπιστες....χωρια οι γνωσεις που μεταδιδει...
ΕΔΩ http://www.aquatek.gr/vb/showthread.php?t=31889 προσφερεται να σου δωσει και σενα glosso ....

ΙΣΩΣ ΑΝ ΠΟΤΕ (που αποκλειεται) κανεις κι εσυ τοσα πολλα για τους αλλους..να μπορεις να πεις κατι σε βαρος του...η καποιου αλλου.

Αλεξανδρε..μην αφηνεις τετοιες συμπεριφορες να σε αποθαρρυνουν...ειναι κριμα να στερεις τη βοηθεια σου απο αυτους που τη χρειαζονται..επειδη καποιος εχει τα υπαρξιακα του!
__________________

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Πάνος : 15-10-09 στις 00:51
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01614 seconds with 11 queries