Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #17  
Παλιά 27-11-13, 20:48
Το avatar του χρήστη bouhy34
bouhy34 Ο χρήστης bouhy34 δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 31-10-2013
Περιοχή: χαιδαρι
Μηνύματα: 86
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Κλεόβουλος Εμφάνιση μηνυμάτων
Χαλαρώστεεεε....
Φίλε bouhy34 δεν είδα καμιά ειρωνεία και ο γραπτός λόγος εύκολα παρεξηγείται.
Φίλε manolischania το τελευταίο, πάρτο κι εσύ υπόψη.
Αυτή η απάντηση είναι φυσιολογική θες να μου πεις ...
είναι προτιμότερο όποιος δεν μετράει να γράψει ότι δεν μετράει παρα να γραφει μετρήσεις ok . Αν αυτός είναι σωστός τρόπος απάντησης σε ένα χρήστη σας δεν έχω κάτι άλλο να πω !!!!!!! Καλή σας συνέχεια και ευχαριστώ για την όποια συμβουλή σας ...
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από nazgul Εμφάνιση μηνυμάτων
Ηρεμα παιδια, δεν υπαρχει κανενας λογος για παρεξηγησεις.

Το θεμα ειναι τι λενε οι μετρησεις, γιατι αυτα τα "οκ" ειναι που με φοβιζουν περισσοτερο απο το "εχω λιγη αμμωνια". Εκει τουλαχιστον ξερεις τι εχεις να αντιμετωπισεις. Γνωμη μου ειναι να παρεις λιγο δειγμα απο το νερο του ενυδρειου με εναν ουροσυλλεκτη απο φαρμακειο (μη γελας, ειναι για να μην κουβαλησει τιποτα αλλο το νερο) και να το πας σε ενα πετσοπ που θα ειναι προθυμο να σου κανει μετρησεις. Αλλα τις μετρησεις να τις δεις και να τις σημειωσεις, οχι να σου πει οτι ολα ειναι καλα. Ακομα καλυτερα, φυσικα, απο καποιο χομπιστα που γνωριζεις και εχει υγρα τεστ. Τουλαχιστον μεχρι να αρχισεις να παιρνεις τα δικα σου.

Στο συμπερασμα, περα απο τις μετρησεις, επεμεινα να συμπληρωσεις τη φορμα για να δουμε τις αλλες ρουτινες του ενυδρειου (συχνοντητα αλλαγων νερου, λιτρα, θερμοκρασια αλλαγων, τροπος αλλαγων κλπ), τα οποια δεν τα εγραψες και ειναι το ουσιαστικοτερο κομματι για την υγεια ενος ενυδρειου.
έχω πάρει τα στικ της jbl με τα 6 χρώματα ... τα χρώματα όταν τα συγκρίνω είναι στο πράσινο όλα ....
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από bouhy34 Εμφάνιση μηνυμάτων
Αυτή η απάντηση είναι φυσιολογική θες να μου πεις ...
είναι προτιμότερο όποιος δεν μετράει να γράψει ότι δεν μετράει παρα να γραφει μετρήσεις ok . Αν αυτός είναι σωστός τρόπος απάντησης σε ένα χρήστη σας δεν έχω κάτι άλλο να πω !!!!!!! Καλή σας συνέχεια και ευχαριστώ για την όποια συμβουλή σας ...
-------------------------


έχω πάρει τα στικ της jbl με τα 6 χρώματα ... τα χρώματα όταν τα συγκρίνω είναι στο πράσινο όλα ....
αλλαγή δεν εχω κάνει γιατί τρέχει ένα μηνα μονο

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη bouhy34 : 27-11-13 στις 20:48 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01605 seconds with 11 queries