Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #24  
Παλιά 07-03-13, 21:09
Το avatar του χρήστη lifefx
lifefx Ο χρήστης lifefx δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 28-02-2013
Περιοχή: θεσσαλονικη
Μηνύματα: 726
Προεπιλογή

Ναι!..οκ!...εχω μπει σε φορουμ,έχω διαβασει βιβλια,εχω μιλησει με ανθρωπους που γνωριζουν περισσοτερα απο μενα και δεν εχω βγαλςι καμια ακρη!!!!επιτελους με ποιο αλλο ψαρι ταιριαζει το γκουραμι??????παντου διαφορετικες γνωμες ακουω...η λεκανη του carefour δεν κατασκευαζετε απο το ιδιο πλαστικο που κατασκευαζετε η αντλια!!!!!....ρε παιδιά φοβαμαι μην γινω αντιπαθητικος στο τέλος.
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από delta66 Εμφάνιση μηνυμάτων
1. Το στρωσιμο δεν ειναι μια απλη διαδικασια σαν να στρωνει καποιος το κρεββατι του.
Τα βακτηρια που θα εβαζες στο ενυδρειο σου μεταφερωντας τα στρωμενα υλικα, δεν εχουν καμια σχεση με ποδαρίλα συγκατοικων.
Χωρις να εχεις κατανοησει ακομα τη χημεια του ενυδρειου μη βγαζεις συμπερασματα με παρομοιωσεις ασχετες.
Βαζεις γερες βασεις και για αλλες γκαφες.

2. Δεν ξερω αν γινεται φυσικα να φιλοξενησει το φραγμα το ψαρι . Αν ναι, η "μετακομιση" θελει προσοχη. Το ψαρι πρεπει να προσαρμοστει σωστα.

3. Η συνθεση που αποφασισες ειναι λαθος. Τη συνθεση τη μελεταμε πριν την αποφασισουμε. Ηδη σου εχω γραψει περι της συνθεσης αυτης, μπορει να μη το ειδες.

ΥΓ Αλλο τα παραγωγα και αλλο το πετρελαιο. Μη τα μπερδευεις.
Μελετησε λιγο τα αρθρα του φορουμ.
Κανε και google για αυτα που γραφεις.
πηγα πηρα ενα κουβα νερο απο την συγκεκριμενη λιμνη και αντικατεστησα το μισο νερο νερο τις γυαλας με αυτο για να συνηθησει το ψαρι.δεν ξερω αν εκανα καλα αλλα το θεωρησα σωστο.ευχαριστω.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη lifefx : 07-03-13 στις 21:09 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01471 seconds with 11 queries