Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #3  
Παλιά 14-09-12, 12:12
Το avatar του χρήστη ChocolatePuma
ChocolatePuma Ο χρήστης ChocolatePuma δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 25-04-2012
Περιοχή: Μαρκόπουλο Αττικής
Μηνύματα: 4.653
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από exelix Εμφάνιση μηνυμάτων
Με μια πρώτη ματιά μου αρέσει! Με τον καιρό που θα πάρουν και τα φυτά τα πάνω τους θα δεις αν χρειάζεται κάποια αλλαγή. Μου κάθεται λίγο κάπως εκείνη η ανούμπια που έχεις μπροστά δεξιά, όχι τόσο γιατί θα μεγαλώσει (αυτό διορθώνεται όοοταν) αλλά φαίνεται περίεργα που κοιτάει προς τα πάνω. Καλύτερα για μένα να τη γύρεις λιγάκι να κοιτάνε προς τα σένα τα φύλλα. Οι νάνα που έχεις πάνω ίσως κάποια στιγμή σου πιάσουν άλγη, αλλά με τις ανούμπιες είναι εύκολο να αφαιρεθούν, να καθαριστούν και πάλι πίσω. Αυτό το κάτι σαν μος (!) μήπως ξέρεις τι μος είναι; Εγώ θα την έδενα αραιωμένη σε μεγαλύτερο μήκος του ξύλου, ώστε σιγά σιγά να καλύψει τα κενά. Καλά έκανες και την έβαλες πάνω στο κόψιμο του ξύλου πάντως. Θα περιμένω να πιάσει το τένελους να γίνει αστεράκι!

Απ όλο το στησιμο...και μένα η ανούμπια μου τη "σπαει"! Αλλά τις επόμενες μέρες δεν θα αγγιξω τπτ!!! Από βδομάδα θα την "γυρισω" για να μην φαίνεται το στέλεχος της ή θα την κατεβάσω πιο χαμηλά...γιατί εξέχει σαν #@%$@#

Αυτό το κάτι σαν moss δεν έχω ιδέα τι είναι. Μου το έδωσε σαν ματσάκι και μου είπε να το δέσω. Αν μεγαλώσει θα κρύψει το κόψιμο στη ρίζα

Γενικά ελπίζω μόλις αυξηθούν τα φυτά, να κρυφτουν τα φίλτρα και γενικά να δείξει καλύτερο το σύνολο

Ευχαριστω για τα σχόλια
__________________
Σύμφωνα με τελευταία μελέτη του Εθνικού Θαλάσσιου Ενυδρείου της Βρετανίας και των πανεπιστημίων του Πλίμουθ και του Έξετερ, η παρατήρηση των ψαριών την ώρα που κολυμπούν «ρίχνει» την αρτηριακή πίεση και τους καρδιακούς παλμούς, μειώνοντας το στρες και οδηγώντας σε κατάσταση ηρεμίας.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01331 seconds with 11 queries