Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #15  
Παλιά 04-11-04, 12:30
Discos Ο χρήστης Discos δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 15-01-2003
Περιοχή: Αθηνα - Ηλιουπολη
Μηνύματα: 632
Αποστολή μηνύματος AIM στον/στην Discos
Προεπιλογή

Εγω προσωπικα δεν θεωρω οτι το ενυδρειο του οπως ειναι τωρα καλυπτει σωστα τις απαιτησεις του, επαρκως ναι οπως λεει και ο Αλεξανδρος καπως τα βολευει.αλλα αφου ξεκιναει για κατι σωστο τοτε θα πρεπει να δει καποια πραγματα με αλλο ματι.

Στον kangoura μπορω να πω μονο πως οτι λεει δεν ισχυει και οτι οι αποψεις του ειναι επικυνδινες για οποιον τις εφαρμοσει. Δεν εχει σωστη γνωση του αντικειμενου και οτι εχει γραψει για το μεσογειακο οποιος μπει στο malawi cichlids homepage του Γιωργου του Ρεκλου θα δει πως το μεσογειακο που εστεισε και πολυ φωτισμο τελικα χρειαστικε, και ψυχτικο ειχε αλλα και αφου το ξεκινησε εβαζε βραχο με διαφορα ειδη ζωης κατευθειαν στο ενυδρειο του και ζουσαν ολα και αυτο ηταν το ποιο συγκλονιστικο.

Εχω αναφερει ποιο πανω τι και πως και εαν θελει ο 525 να με ρωτησει κατι αλλο μπορει να μου στειλει ενα p.m. Θα ζητησω δημοσια κατι που εκανα εδω και μερες με p.m. Παρακαλω οποιος λεει κατι να το εχει διασταυρωσει πρωτα. Οχι να το υποθετει, να το εχει ακουσει απο καποιον, να το υποθετει απειδη φαινεται λογικο. Εδω πρεπει να ειναι ενας χωρος εγκυρης γνωσης.
__________________

"Αυτος που δεν εχει κανει ποτε λαθος, ειναι αυτος που δεν εχει δοκιμασει ποτε κατι καινουργιο"
Albert Einstein

"Οταν λες παντα την αληθεια, δεν χρειαζεται ποτε να θυμασαι τι ειπες"
Μαρκ Τουαιην

Reef Keeping - Coral Magazine - Advanced Aquarist
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01432 seconds with 11 queries