Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #42  
Παλιά 30-09-10, 07:04
Το avatar του χρήστη thanasis76
thanasis76 Ο χρήστης thanasis76 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 15-09-2007
Περιοχή: ΣΥΡΟΣ!!!
Μηνύματα: 4.821
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ΑΝΤΩΝΗΣ35 Εμφάνιση μηνυμάτων
Συμφωνω απολυτα μαζι σου.αν το παιδι κατσει και διαβασει αυτα που λενε εδω μεσα για τους δισκους σιγουρα ολα λαθος θα τα κανει.γιατι λενε οτι οι δισκοι ειναι δυσκολα ψαρια δεν το καταλαβαινω.ειναι τα πιο ευκολα.οτι θελουν ολα τα ψαρια θελουν κ οι δισκοι.απλα ειναι πιο ακριβοι.ποιος θα μου εξηγησει γιατι οι δισκοι θελουν μαλακο νερο και τα υπολοιπα τροπικα ψαρια που ζουν στα ιδια νερα δεν θελουν?γιατι δεν λετε και σε αυτους που εχουν αλλα τροπικα ψαρια στο ενυδρειο τους να παρουν α.ο. αφου ζουν στα ιδια νερα με τους δισκους?μηπως επιδη οι δισκοι ειναι ευαισθητοι?ας γελασω. εγω εχω gh14 kh11 ph 7.5 κανω αλλαγες καθε 10-15 μερες.εχω ριο 300 5 δισκους.απο 6 εκατοστα εγιναν περιπου 16 εχουν τελεια χρωματα κ δεν ειχα απωλεια ποτε.εχω το ενυδρειο 5 χρονια.ολα εχουν μια εξηγηση.πως αλλιως οι πετ σοπαδες θα πουλανε ολα αυτα που εσυ τρεχεις να αγορασεις χωρις λογο?
δηλαδη εσυ θελεις να μας πεις οτι ξυπνησες ενα πρωι και ειπες παω να παρω ενυδρειο να βαλω δισκους????
χωρις να διαβασεις?? χωρις να ρωτησεις?? χωρις να κανεις προεργασια στο μυαλο σου????
τα φορουμ υπαρχουν για να λεμε τις αποψεις μας, τις εμπειριες μας, και ο καθενας που διαβαζει κρινει και αποφασιζει ποιον δρομο θα διαλεξει...
εσυ αυτη την στιγμη απλα κανεις μαι επιθεση και δεν μας λες την γνωμη σου με ομορφο τροπο, ουτε καν εχεις παρουσιασει το ενυδρειο σου , ουτε εχουμε δει τι εχεις... κι εγω στα λογια εχω σε 0 ph κιχλιδες αφρικης και ειναι διπλασιο μεγεθος...
__________________
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,02273 seconds with 11 queries