Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #44  
Παλιά 22-08-15, 10:11
Το avatar του χρήστη Themis_aqua
Themis_aqua Ο χρήστης Themis_aqua δεν είναι συνδεδεμένος
Support Team
 
Εγγραφή: 15-01-2015
Περιοχή: Λαμια
Μηνύματα: 1.632
Προεπιλογή ..

Παιδια καλημεραΝα σας πω κι εγω την γνωμη μου εμενα προσωπικα με επηρεασε πολυ ψυχολογικα το ολο θεμα του καλοκαιριου με δημ/σμα κτλ κι οτι συνεβη..Οικονομικα πολυ λιγοτερο γιατι και με την αγορα του εξ.φιλτρου που ευτυχως προλαβα και πηρα νωριτερα το ενυδρειο τρεχει ενα εξαμηνο πλεον χωρις να μου ζηταει..Οταν δεν ξερεις τι σου ξημερωνει απο Δευτερα κι αν θα πληρωθεις, που ορεξη να ασχοληθεις πολυ με το χομπυ αλλα και να συμμετεχεις στο φορουμ..(επειδη αναφερθηκε πως πολλοι εξαφανιστηκαν..)
Υπαρχουν ομως κι αλλοι παραμετροι.Ας πουμε πηρα τηλ. αρχες Αυγουστου σε γνωστο καταστημα να παραγγειλω ενα φυτο κι ενα θερμοστατη και μου ειπε πως εχει θεμα με τις εισαγωγες και δεν ξερει ποτε θα τα φερει και θα με ενημερωσει αν....Κι εκει που σκεφτομουν για καποια αναβαθμιση τελος του χρονου ειτε σε μαγαλυτερο ενυδρειο, ειτε σε αλλη ψαροσυνθεση τωρα ουτε λογος..Ενταξει τα φυτα γενικα πανε πιο αργα αλλα αφου ειναι ευκολα μια χαρα κι ετσι.. Αρα σιγουρα θα εχει επηρεασει και θα επηρεασει ακομη πιο πολυ η κριση ετσι οπως εξελισσεται και τα ενυδρειακα καταστηματα, ολα ειναι αλυσιδα..Σταματησα και το diy co2 που του ειχα, να μου φυγει το αγχος με τις μετρησεις...
Στο θεμα παλι της συμμετοχης στο φορουμ κρινοντας απο εμενα λογω εποχης καλοκαιριου πιστευω ειναι φυσιολογικη μια πτωση ενασχολησης γενικοτερα αφου στο λιγοστο ελευθερο χρονο θα τον διαθεσω εκτος σπιτιου με τη οικογενεια ή με καποιο φιλο και πιστευω αυτο ισχυει και για πολλους αλλους..
Ας ελπισουμε να αλλαξει προς το καλυτερο η κατασταση προσεχως και να ανοιξει κανονικα η αγορα κι απ το εξωτερικο που κι αυτο ειναι μεγαλο θεμα..Η τελευταια μου αγορα απο e bay ηταν μια αυτοματη ταιστρα παλι καλα προλαβα θα ειχα θεμα αλλιως στις διακοπες..
__________________
Θέμης
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,20851 seconds with 11 queries