Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #19  
Παλιά 02-07-19, 02:13
Το avatar του χρήστη Fishermen1234
Fishermen1234 Ο χρήστης Fishermen1234 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 30-07-2016
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 673
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από KostasGR Εμφάνιση μηνυμάτων
Κάνε ένα κύκλο να σου φύγει η απορία.

Πάντως σε υγειη ψάρια και με καλές παραμέτρους νερού, και βακτήριο να είχες, τα ψάρια δεν θα έφευγαν.

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
Δεν ξέρω που στηρίζεις αυτή την άποψη, αλλά για να μην μιλήσω για τον εαυτό μου θα πω πως σε αυτό το φορουμ άτομα με πολύ μεγαλύτερη εμπειρία από τη δική μου και πολύ καλές συνθήκες νερού έχουν χάσει πολλές φορές ψάρι. Αν θεωρείς πως οι άριστες συνθήκες δίνουν αθανασία στα ψαρια, τότε κάτι έχεις παρεξηγήσει. Εννοείται πως με καλές συνθήκες είναι πολύ δυσκολότερο και πολύ σπανιότερο βέβαια. Δε στο λέω με κακή διάθεση απλά δε βγάζει νόημα αυτό που λες. Εκτός κ αν εννοείς κάτι άλλο και παρεξήγησα εγώ.
-------------------------
Σημαντική προσθήκη! Το πρώτο ψάρι είχε μια γαλακτερη θα τη χαρακτήριζα άσπρου χρώματος φθορά στα λέπια από τη μια μεριά έκτασης περίπου όσο δύο φακιες. Όχι πολύ έντονη παρ ολ αυτά και πολύ κακώς τη θεώρησα αμελητέα και μου ήρθε η φλασια τώρα
Και το μυαλό μου πήγε σε columnaris.. το επιθετικό προφίλ της ασθενείας ταιριάζει..
ΔΕΝ έχω φωτογραφίες του ψαριού ΑΛΛΑ μπορώ να στείλω μια που μοιάζει πολύ με αυτό που είχε το ψάρι (από το google)
Ήταν ελαυρως πιο αχνό από το παρακάτω και ΙΣΩΣ να ήταν λίγο πιο μαλακά τα λέπια εκεί που ήταν αυτό...

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Fishermen1234 : 02-07-19 στις 02:13 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01424 seconds with 11 queries