Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #53  
Παλιά 28-07-14, 22:32
Το avatar του χρήστη Diskus fan
Diskus fan Ο χρήστης Diskus fan δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 24-03-2009
Περιοχή: Χαϊδάρι, Αθήνα.
Μηνύματα: 2.844
Προεπιλογή

1. Εσύ από την απάντηση μου κατάλαβες ότι... θεωρώ κατώτερης εμπειρίας... ότι γράφετε στο seriouslyfish;
2. Η διαφορετική άποψη... θεωρείται κράξιμο... κατά την δική σου άποψη (και όσων... ΔΕΝ "βολεύονται" με αυτήν)!!!!!
3. Επιβάλει κάποιος... αν έρθει σπίτι σου και κάνει αυτός κουμάντο στο ενυδρείο σου... αν θα ασπαστείς τις απόψεις μου, είναι άλλο "καπέλο"... επιβολή όμως σίγουρα όχι.
4. Οπουδήποτε υπάρχουν κλειστά αυτιά... ΔΕΝ χρειάζεται να πεις κάτι (και δυστυχώς έχω πει πολλά... και από αυτά κάποιοι έγιναν μάγκες)... αλλά το ότι εσύ ξέρεις και τι σκέφτηκα... αυτό κι αν είναι πολύ ενδιαφέρον.
Το επίπεδο των γνώσεων μου όμως... αφήνω να το κρίνουν κάποιοι, που είναι σε θέση να ο κάνουν.
5. Μέλος του GAB... είναι εμφανές από πότε είμαι (και απέφευγα πάρα πολύ καιρό να γίνω μέλος)... το ότι ΔΕΝ γράφω συχνά είναι γιατί ευτυχώς έχω αρκετά πράγματα να ασχοληθώ πέραν του διαδικτύου (αν και ΔΕΝ νομίζω ότι μου επιβάλλεται να απολογηθώ γι' αυτό).
6. ΔΕΝ νομίζω ότι ήταν απαραίτητο αυτό το συμβάν... προφανώς όμως θα πρέπει να γράφουν μόνο όσοι χειροκροτούνε και λένε μπράβο.-
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01532 seconds with 11 queries