Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #52  
Παλιά 15-04-15, 23:59
Το avatar του χρήστη Themis_aqua
Themis_aqua Ο χρήστης Themis_aqua δεν είναι συνδεδεμένος
Support Team
 
Εγγραφή: 15-01-2015
Περιοχή: Λαμια
Μηνύματα: 1.632
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από manos76 Εμφάνιση μηνυμάτων
δυστιχός η έμπνευση κάποια στιγμή ελλατώνετε.. μετά έρχετε η ανακύκλωση και μετά αρχίζεις να τα βαριέσε.. αλλά πάντα υπάρχουν καλητεχνικά μυαλά που φέρνουν κάτι καλό όμορφο και καινούριο.. αυτο και εγώ ακόμη δεν το έχω δει... καμία σχέση με το παρελθών η μουσική του σήμερα.. ο tiesto δεν είναι τυχαίο που ψιλό χάθηκε , τα πάλια κομάτια του είναι αριστουργήματα! όπως και τον faithless .. και αυτοι χαθήκανε..
-------------------------
αα.. το φυτάκι που είδες στο ενυδρείο μου είναι το myriophylum όπως είπες.. είχε τρελή ανάπτυξη και όμορφο αποτέλεσμα, είχα μέτριο φωτισμό με co2 και λίπασμα υγρό και σε ταμπλέτες.. αν το βάλεις χωρίς το co2 θα αναπτ. αργά και θα γεμήση τριχοειδή άλγη στα φύλλα του... θέλει το co2 του..
-------------------------
φίλε Michali(s) και η μουσική άλλαξε .. και έμεις μεγαλώνουμε... ασ'τα..!! με άλλα ακούσματα είμαστε μαθημένοι.. και απο άλλους έχω ακούσει οτι δεν αναγνωρίζουν τους dj s.. η μουσική τους έχει αλλάξη αρκετά..
Μανος76 το ειχα ξαναδει το ενυδρειο σου πριν κανα μηνα τυχαια,τωρα εχεις αλλαξει setup; παντως αυτο το φυτο δen το χω δει σε petshop καθολου..Ουφ τελειωσα και με την αλλαγη νερου σκουπα βυθου κτλ με τα γκαπυ να πληθαινουν "βρωμιζουν" το ενυδρειο πολυ γρηγορα, αρχισαν να φαινονται και τα πρωτα αρσενικα
Ημασταν Κατερινη πριν κανα μηνα ανεβηκαμε για αρραβωνες φιλης ωραια ηταν μου αρεσε μας πηγαν και για καφε εκει στην πλατεια δεν θυμαμαι ονομασια..
Να σας πω εναν ιντερνετικο σταθμο που ακου πολυ τωρα τελευταια παιζει χαλαρη pop electronica ετσι ατμοσφαιρικη μουσικη,εχω κρατησει πολλα ωραια κομματια που δεν τα ηξερα, offradio λεγεται δοκιμαστε τον
Υ.Γ. Το ονομα μου ειναι Θεμης, καλο βραδυ
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01604 seconds with 11 queries