Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #5  
Παλιά 30-06-16, 17:29
Το avatar του χρήστη DEXFISH
DEXFISH Ο χρήστης DEXFISH δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 17-02-2014
Περιοχή: Χίος
Μηνύματα: 856
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από apostolis.pan Εμφάνιση μηνυμάτων
εγω εχω την πρωτη, δουλευει εναν χρονο καθημερινα απο 3 φορες και πανω ταισματα την μερα , δεν μου εχει βγαλει ακομα προβλημα, πρεπει μονο να αλαζοντε οι μπαταριες προληπτικα καθε 1-2 μηνες.. εχω ξεχασει να ταιζω τα ψαρια, μονο οταν βρησκω χρονο ριχνω σπιρολινα .
πολυ απλη στην λειτουργια βαζεις μπαταριες, και καθε φορα που πατας το κουμπι και θα ταιζει καθε μερα αυτην την ωρα. μπορεις να ταίσεις οσες φορες θελεις φανταζομαι, εγω την εχω δουλεψει μεχρι 4 φορες, αντε 5..
δεν ξερω μεχρι ποσες μπορεις.. την δουλεια μου την εκανα παντος, και μετα απο ενα χρονο λειτουργιας την ανοιξα και προσθεσα γρασο στα γραναζια χωρις να με παιδεψει.. τα λευτα της τα αξιζει μπορω να πω, και θα την ξανααγοραζα. Δεν εχω δουλεψει αλλες ταίστρες , οποτε δεν ξερω τι διαφορες θα εχουν οι πιο ακριβες .. ομως την εχω βολευτει
την δουλευω σταθερα ολο τον χρονο
υγ. ενα θεμα ειχα μονο, ολον αυτον τον καιρο.. οταν ειχα ξεχαστει για πολυ καιρο και δεν αλαζα μπαταριες, σε καποια φαση ταισε περισσοτερες φορες απο αυτες που πρεπει..
με αποτελεσμα να γεμισει ολο το ενυδρειο περιτη τροφη, που ευτιχως ειδα γρηγορα, και την απομακρινα με σκουπα βυθου και αλαγες νερου ..
Καλά εγώ για μία φορά την ημέρα ενδιαφέρομαι. Αλλά πώς τη ρυθμίζεις να ρίχνει περισσότερες φορές;
__________________
Σταύρος ο cheap-ης
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,02303 seconds with 11 queries