Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #236  
Παλιά 27-04-12, 00:34
Το avatar του χρήστη stratigos24
stratigos24 Ο χρήστης stratigos24 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 29-03-2011
Περιοχή: Αθηνα-Βυρωνας
Μηνύματα: 2.278
Προεπιλογή

Απο τους λαθρεπιβατες δεν παιρνουν πρωτεινη? Να τους ριχνω και τιποτα αλλο για τροφη?

Και κατι για το ph. Να εβαζα κανα φυλλο catappa (την ποσοτητα που αντιστοιχει στα λιτρα μου αναλογα της εταιριας που παρω) μεσα σε καλτσα και να το σφηνωνα πισω απο τη ριζα? Θα βοηθουσε το ph να πεσει λιγο?
-------------------------
Ο φιλος Tzane ειχε παρει κατι catappa της jbl τα πολυ μεγαλα που λενε 1 ανα 100 λιτρα και μου εδωσε 1 να δοκιμασω, οποτε λεω να βαλω το μισο σε μια καλτσα και να το βαλω στο ενυδρειο. Θα προσφερει κατι γενικα? Θα βοηθησει το ph? Να το βαλω ή να περιμενω λιγο?
-------------------------
Αυτα τι μεγεθος ειναι? Μου κανουν αμα θελησω να χρησιμοποιησω catappa σε περιπτωση που χρησιμοποιησω αυτο απο το φιλο tzane και μου κανει?

Edit: Aπο οτι βλεπω ειναι grande c που αν καταλαβα καλα δεν ειναι grande a - b κλπ, εχουν δηλαδη καποια σπασμενα λιγο και καποια με τρυπες φυλλα και δεν ειναι αριστα εμφανισιακα και εχει απο ολα τα μεγεθη μεσα η συσκευασια που ερχεται. Αν ειδα καλα καπου 25 φυλλα βγαινουν. (You are buying 50 grams (about 25 pieces) of Grade C - mixed size Indian Almond Leaves.) Λεω να προβω στην αγορα εκτος αν εχετε να προτεινετε κατι σε grande a - b αν εχει σημασια.

Eχει και 100gr grande d που βγαινουν παραπανω φυλλα με τα ιδια χρηματα.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη stratigos24 : 27-04-12 στις 00:34 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01447 seconds with 11 queries