Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #72  
Παλιά 25-02-17, 14:24
Το avatar του χρήστη Fishermen1234
Fishermen1234 Ο χρήστης Fishermen1234 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 30-07-2016
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 673
Προεπιλογή

----
Κατ αρχην ευχαριστω για το χρονο που εδωσες γραφοντας αυτο το κατεβατο. 1) ειπα πως δεν εβαλα θεραπεια
2) μου λες να μην απανταω σε αλλα θαματα [emoji782]

3) ειπα πως υποχρεονω καπιον να απαντησει; (ελεος)
4) δηλαδη οποιος δεν σας ακουσει σε ενα πραγμα γιατι το θεωρει υπερβολικο, δεν του ξανααπαντατε; [emoji52]
5) δεν δηλωσα ποτε ψαρας οπως δεν δηλωσες πως εισαι ο μπομπ ο μαστορας [emoji13]
6) δεν γινεται να ζησουν νεογεννητα σε αστρωτο φιλτρο, αρα το φιλτρο ειναι στρωμμενο
7) δεν πληρονω για τεστ, εγω τεστ εχω
τα διακοσμητικα φυτα τα πηρα την πρωτη μερα, και ειναι ειδικα για ενυδρεια, αρα με τη λογικη αυτη θα πρεπει να βγαλουμε τον πλαστικο σωληνα του φιλτρου επειδη ειναι πλαστικος;
9) δεν αλλαζω χομπι . Με κοροιδευεις ; θα μου πεις τι κανω με αυτα που εχω αγορασει; δεν ξερω πραγματικα πως το σκεφτεστε, εγω νομισα πως το gab ηταν ενα φορουμ οπου θα βοηθουσαμε και οχι θα καταπιεζαμε ο ενας τον αλλο. Δηλαδη αν δεν σας ακουσω σε ενα πραμα που θα μου πειτε θα με "εκδιωξετε;" και δε θα απαντατε επειτηδες στα θεματα μου επειδη δεν σας ακουσα. Πιοι ειστε εσεις; Δεν μπορειτε να μου λετε να αλλαξω χομπι. Με το παραπανω κειμενο δε θελω να σε στεναχωρησω ουτε να μαλοσω μαζι σου τακη, απλα δηλονω καποιες προσωπικες πεποιθησεις και αποψεις. Αν θες μη μου απαντας ουτε σε αυτο δεν εχω προβλημα. Δε θα σου γραψω "τσακισου κι απαντα" ποτε δεν υποχρεωσα κανεναν. Και τωρα με βαζετε να λυνω τα προσωπικα μας θεματα αντι να ασχολουμε με τι ΙΟΓΕΝΕΣ και ΜΟΝΟ προβλημμα των ψαριων. Αληθεια εχεις κατι μαζι μου; σε ξερω απο καπου και ειχαμε μαλωσει;
-------------------------
Επισης οποιος θελει (αν δεν του εχω προξενησει κατι τοσο φρικτο ωστε να μην μου απανταει) ας μου πει αν θα πρεπει να επαναλαμβανω τη δοσολογια του melafix καθε μερα για εφτα μερες οπως λεει μεσα στα αγγλικα η μια φορα.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Κλεόβουλος : 25-02-17 στις 19:22 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01604 seconds with 11 queries