Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #27  
Παλιά 15-04-10, 13:54
Το avatar του χρήστη almost
almost Ο χρήστης almost δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 23-11-2009
Περιοχή: Ελλάδα
Μηνύματα: 892
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από jimmis1974 Εμφάνιση μηνυμάτων
Οντος αν κανεις μια βολτα σε ολα τα Πετ λιγο πολυ θα δεις τα ιδια ψαρια, γυρα φερνει ο πωλητης και μοραζει .

Οντος ο θανασης ειναι αψογος , να οντος οταν πριν χρονια ειχα αρχισα να ψωνηζω , ναι ηταν λιγο τσιμπιμενος και αυστηρος στις τιμες, 100ευρω και 20λεπτα να χες λογαριασμο θα αφηνες και τα 20λεπτα.
Τωρα ομως που μαι πελατης κοβει κατι, και αυτο για μενα ειναι επαγελματισμος και αγαπη προς τον πελατη , ωστε να τον κρατησει πελατη και να ειναι και ο πελατης ευχαριστιμενος.
Εχω ψωνησει παρα πολλα απο εκει, μονο φιλτρα πρεπει να χω παρει καπου 6 με 8. Μην πω για ψαρια-τροφες-υγρα........
Π.χ. σημερα πρωι που πηρα το Tetratev EX700 (100 ευρω) πηρα και 10 ευρω αλατι θαλλασινο. Μου πε ο ανθρωπος οταν εκανε ταμειο, το φιλτρο αφησε μου μονο, 100 ευρω , το αλατι παρτο ετσι.
Αυτο το εκμιμαω και γιαυτο θα ξαναπαω !!!
Έτσι πρέπει να κάνει.
Να σε στείλω τη Δευτέρα που θα παραλάβει θαλασσινά να μου ψωνίσεις;
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από exelix Εμφάνιση μηνυμάτων
Αν ο Θανάσης που λέτε είναι το μαγαζί στην Πατρέως ναι είναι γνώστης για τα ψάρια και τα θαλασσινά, αλλά θα μου επιτρέψετε να έχω πολύ κακή εμπειρία από πλευράς του. Μπορεί να ξαναπήγαινα, αλλά με βαριά καρδιά, αν δεν είχα άλλη λύση.
Αυτός είναι,για πες..
__________________


Worlds most Gadget Aquarium..almost

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη almost : 15-04-10 στις 13:54 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01365 seconds with 11 queries