Θέμα: Pico reef 13l
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #30  
Παλιά 16-02-10, 00:20
Το avatar του χρήστη 3r4ndo
3r4ndo Ο χρήστης 3r4ndo δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 19-02-2009
Περιοχή: Νέα Μάκρη, Μαραθώνας(Αττική)
Μηνύματα: 387
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην 3r4ndo
Προεπιλογή

Ομορφα νεακια!!! Εκανα μια μικρη αλλαγη στο aquascape και μετακινοντας το βραχο απο αριστερα τσουυυπ, μια μικρη γαριδουλα!!! Ειναι περιπου ενα εκατοστο, διαφανη με κοκκινες ριγουλες!! Επισης εντοπισα χαζευοντας με το moonlight 5 εριμιτες, και οι 5 ειναι διαφορετικοι... Απο σαλιγκαρακια, εχω ενα μικροσκοπικο.. Πολλα μα πολλα σκουλικακια μικρου μεγεθους.. Τα αναφερω ολα γιατι απο αυτα δεν εχω βαλει τιποτα μονος μου.. Και λεω τωρα.. Οκ για τους εριμητες και το σαλιγκαρακι και τα σκουλικακια που λογικα ηρθαν με καποια κομματια βραχου... Η γαριδα πως στο καλο βρεθηκε εκει μεσα.. Πως δεν την ειχα δει τοσο καιρο και πως επιβιωσε με τις θεμροκρασιες... Δεν εχω βαλει ακομα θερμοστατη, δεν εχω καν θερμομετρο... Και εχει τοσο εντονα χρωματα, μου χτυπισε στο ματι κατεφθειαν μολις βγηκε... Η μονη τροφη που ριχνω ειναι η sera shrimps natural, την ριχνω απο την πρωτη μερα για να διατηρω βιολογια και μαλλον ετσι βρισκει τροφη.. Φωτογραφια δεν υπαρχει περιπτωση να μπορεσω να την βγαλω, θα πρεπει να μετακινησω τον βραχο για να τη δω ξανα και δεν προκειται... Πως θα αναγνωρισω τι ειναι?? Τελος η απτεσια εμεινε ως εχει, θα δω πως θα την χειριστω καποια στιγμη. λογικα με καυτο νερακι!!
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01341 seconds with 11 queries