Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #13  
Παλιά 29-03-11, 12:38
ολιανα Ο χρήστης ολιανα δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 29-03-2011
Περιοχή: κερκυρα
Μηνύματα: 8
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από achisael Εμφάνιση μηνυμάτων
το χρυσοψαρο το χαρισες μετα? η...???

τεσπα τα λαθη ειναι για να μαθαινουμε..

καλο ειναι να πας να παρεις υγρα τεστ και να κανεις μετρησεις (η να σου δανεισει καποιος φιλος σου)
αυτα ειναι ψιλοακριβουτσικα ..

στην χειροτερη παρε στικς της απι (που ειναι απο τα καλυτερα στικ) που ειναι ποιο φθηνα και εχουν ολες τις μετρησεις πανω...
νο2,ν03,αμμωνια,γh,kh,ph

bebaia kαποιοι θα πουν οτι τα υγρα ειναι καλυτερα , αλλα εστω , αν δεν μπορεις να τα παρεις με αυτα θα παρεις μια γενικη εικονα...

το εβαλα σε γυαλα...αυτη στο πετ σοπ το μονο που μου εδωσε ειναι ενα υγρο το οποιο μου ειπε να το ριχνω οταν αλλαζω το νερο....οκ θα παρω αυτα τα τεστ αλλα ειναι μαλλον καλυτερα να μαζεψω λεφτα για μεγαλυτερο ενυδρειο....εχετε κατι να προτινετε??ποσα λιτρα θα ηταν καλο να παρω??
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από douran_p Εμφάνιση μηνυμάτων
καλως ηρθες ξεκινα διαβασμα εχει πολυ υλικο στο φορουμ για αρχαριους ....... δεν πειραζει που αρχισες λαθος το χομπι ολοι καπως ετσι αρχισαμε με μικρα η μεγαλα λαθη!!!!!!

και οτι δεν καταλαβενεις ρωτα και ας ειναι και βλακεια........!!!!

οκ ευχαριστω!!
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Γιαννης Μ5 Εμφάνιση μηνυμάτων
Για τα τεστ σου τα ειπανε.Πρεπει να τα παρεις και καλο ειναι να παρεις ενα λιγο μεγαλυτερο ενυδρειο.Και ναι ειμαι και μουσικος(και ειναι και αλλα παιδια εδω μεσα)

αα πολυ ωραια!!μαλλον αυτο θα κανω...!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ολιανα : 29-03-11 στις 12:38 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01519 seconds with 11 queries