Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #15  
Παλιά 13-11-12, 20:46
Το avatar του χρήστη Nick74
Nick74 Ο χρήστης Nick74 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 26-12-2011
Περιοχή: Περαμα
Μηνύματα: 4.452
Προεπιλογή

καθολου θαυμα, λογικο ειναι.
Αν βαλεις 2 μονομαχους θα σκοτυωθουν, αν βαλεις 32 θα ειναι τοσο στρεσσαρισμενοι και αποδιοργανωμενοι που δε θα εχουν ορεξη ουτε αυτο να κανουν.

Παράθεση:
Εγω το ενυδρειο το εχω για ομορφια στο σπιτι μου και δεν ασχολουμε νυχθημερον γιατι εχω και αλλες υποχρεωσεις.
ολοι εχουμε υποχρεωσεις, αππα απο τη στιγμη που εχουμε καποια πετς ειμαστε υποχρεωμενοι ΚΑΙ για αυτα, τι πιο λογικο?
Οποιος δε μπορει για οποιοδηποτε λογο να παρεχει την οσο τελειοτερη ζωη στα ζωα τοτε καλυτερα ας τα αφησει ησυχα μπας και πεσουν σε καλυτερα χερια, κι αν θες κατι για διακοσμητικο υπαρχουν εκατομμυρια επιλογες.
Αν ντε και καλα θες ενυδρειο μπορεις να φτιαξεις υδροβιο κηπο χωρις ψαρια που ειναι επισεις υπεροχο διακοσμητικο.


Παράθεση:
Το τυπικο ειναι αυτο, αλλα απο τη στιγμη που δεν ειμαι σε θεση να φροντησω ενα μεγαλυτερο ενυδρειο δεν γινετε και να το αποκτησω.
μικροσκοπικα ενυδρεια δε μπορουν να φροντησουν ουτε οι εξοβιολογοι της ΝΑΣΑ σε εξειδικευμενα εργαστηρια.
Οσο μεγαλυτερο τοσο λιγοτερη φροντιδα θελει, κι αν ειχες μια πισινα ολυμπιακων διαστασεων δε θα ηθελε και καμια απολυτως φροντιδα.
Αυτα βεβαια αποκλειεται να τα καταλαβεις αφου ουτε τεστ νερου δεν εχεις κανει για να καταλαβεις τι τραβανε τα ψαρια εκει που τα εχεις.

Παράθεση:
Επισεις, οκ σε ενα κελι οι 10 φυλακισμενοι μαλωνουν. Οταν οι φυλακισμενοι ηταν 32 γιατι κολυμπουσαν ηρεμα, ηταν συγγενεις.? Εξηγησε το αυτο αφου εισαι εμπειρος.
Το εξηγησα πιο πανω.
Και ναι, σε ενα κελι με 32 φυλακισμενους αποκλειεται να υπαρξει καυγας.
__________________


Βγαλτε τους μονομαχους απο τις γυαλες και τα δεκαλιτρα και βαλτε μεσα τον petshop-ά που σας το προτεινε.
Γλυφτες ΔΕΝ υπαρχουν (λετε ο Αμαζονιος να εχει τζάμια) ? Και τα γατοψαρα ειναι κανονικα ψαρια κι οχι καθαριστες, οποιος θελει καθαριστρια, εχει στη Χρυση Ευκαιρια
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01607 seconds with 11 queries