Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #4  
Παλιά 31-03-13, 17:05
Το avatar του χρήστη giwrgakis
giwrgakis Ο χρήστης giwrgakis δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 16-05-2009
Περιοχή: Αθήνα
Μηνύματα: 17
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Nick74 Εμφάνιση μηνυμάτων
συγνωμη βρε Γιωργο, αλλα το 7.6 ph και οι αγνωστες σκληροτητες ειναι συνθηκες "κοντα στα ειδη που εχεις"?

οπως και να χει μ αυτη την ψαροσυνθεση υπαρχουν προβληματα, και πρεπει να ξεκινησεις ανταλλαγες για να τα λυσεις.

Η φωτοπεριοδος δεν ξερω ποιον αστεροειδη εξομοιωνει, αλλα σιγουρα δεν εχει σχεση με τα τροπικα μερη του πλανητη Γη απ οπου προερχονται τα ψαρια σου.

η αφισα αν σου αρεσει αστη, δεν ειναι κανονας απαραβατος το μαυρο χαρτι (κι εμενα μ αρεσουν οι "γυφτιες" )

Δεν ισχυει το ιδιο για το ναυαγιο και καλο ειναι να φυγει ειτε βαλεις ριζα ειτε οχι, δεν ξερεις τι τοξικα μπορει να βγαζει


καλη δυναμη και καλο κουραγιο

Έχω λάβει υπόψιν μόνο θερμοκρασία και Ph μέχρι στιγμής. αύριο πρωί πρωι πάω σε ένα φίλο να κάνω και τα υπόλοιπα test για να είμαι comple και σε αυτό το κομμάτι. Είναι λίγο φορτωμένη η αφίσα και για αυτό δεν μου αρέσει. θέλω να βάλω κάτι για να τονίζω τα χρώματα των φυτών και των ψαριών. Μόλιες πάω χωριό πάω για επιδρομή στο χωράφι για ρίζες ( αν θέλει κανείς με ενημερώνει να του φέρω!!! ) Στον φωτισμό δεν έχω να πω κάτι γιατί απλά έτυχε και τον έχω έτσι.. καμία πρόταση σε αυτό το κομμάτι; Να μειώσω τις ώρες;
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01461 seconds with 11 queries