Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #1  
Παλιά 13-02-09, 23:18
tazkorinthos Ο χρήστης tazkorinthos δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 13-02-2009
Περιοχή: Korinthos
Μηνύματα: 63
Cool Arxarios.....Pet shop....

Λοιπόν καλός ήρθα στον χώρο των ενυδρείων θα ήθελα να σας πω πως είπα να ασχοληθώ με τα ενυδρεία.... Αρχικά σήμερα με τον θείο m πήγαμε σε ένα pet shop ενός φίλου του, ο οποιος από ότι κατάλαβα προσωπικά δεν ήξερε την τυφλά του από ψαρια.....τελοσπάντων μου έδειξε ένα ενιδρύω με 120λίτρα στα 300 ευρώ γερμανικό με τα πάντα μέσα με ένα βιολογικό φίλτρο θερμοστάτη λάμπες τα πάντα... Εμενα προσωπικά m φάνηκε κάπως ακριβό δεν ξέρω κιόλας εντωμεταξύ τα ψαρια ήταν μέσα στη βρόμα είχε τόσο ωραία ψαράκια και ήταν μέσα στην βρόμα είχε ενδιάμεσα στα ενυδρεία και κανένα ψάρι και γέλαγε ειρωνικά και έλεγε πως θα τα φάνε τα allla.... εγώ έμεινα φυσικά μόλις άρχισε να m λέει για το ότι δεν χρειάζεται να περιμένεις κάποιες μέρες για να στρώσει το ενυδρείο απλά m είπε πως μια μέρα θα περίμενα και μετά θα έβαζα τα ψαρια δηλαδή έλεος.... ο άνθρωπος ήταν έλεος....
τελοσπάντων εμενα m φάνηκε ακριβά η προσφορα τι λέτε??? εγώ θέλω να πάρω γενικά ένα μεγάλο ενυδρείο γύρω στα 200 λίτρα... συμφέρει να το φτιάξω η να πάρω έτοιμο?????? δώστε m τα φώτα σας.....

ευχαριστώ εκ τον "προτερων"......
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01354 seconds with 11 queries