Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #58  
Παλιά 08-06-18, 18:46
Το avatar του χρήστη Κλεόβουλος
Κλεόβουλος Ο χρήστης Κλεόβουλος είναι συνδεδεμένος
Mratibu wa Afrika jeshi
 
Εγγραφή: 20-12-2007
Περιοχή: 41.192471Ν, 26.304201Ε
Μηνύματα: 19.386
Προεπιλογή

Dream Waters η πελάτισσα σου άλλα μας είπε και εξ αυτών έκριναν και όσοι σχολίασαν. Γι αυτό πριν γίνεις καταγγελτικός για τους "ειδικούς και ειδημονες του πληκτρολογιου ,που υπαρχουν σε ολα τα φορουμ" και να βάλεις "στοίχημα οτι οι μισοι που γραφουν δεν εχουν πιασει ουτε εργαλειο στα χερια τους.εκτος από το πληκρολογιο" σε ένα φόρουμ που σε φιλοξενεί, θα ήταν προτιμότερο εσύ σαν σωστός επαγγελματίας να εξηγήσεις από την αρχή την άποψη σου για την κατασκευή και να απαντήσεις στα δικαιολογημένα ερωτηματικά που προέκυψαν.

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Νικολέτα Εμφάνιση μηνυμάτων
. Η επιλογή η δική μου αρχικά ήταν να γίνει εσωτερικό σαμπ . Αλλά ο τεχνικός μου μου ειπε οτι ειναι πολύ μεγάλος λάθος , γιατι 1. χανεις απο λιτρα , 2. δεν θα έχουν οξυγόνο τα ψαράκια σου και 3. δεν θα μπορείς να βγάλεις τα σφουγγαρια για να τα καθαρισεις . Οποτε με τα λίγα τα πολλά με έπεισε και μου ειπε να κανουμε ενα 300 λίτρα σαμπ . Οταν ήρθε σπίτι μου και μέτρησε το ύψος του επιπλου που ειναι 55 αλλα το σιδερο ειναι στους 50 ποντους και από κατω έχει περιθώριο 45 ποντους μου ειπε οτι το σαμπ καλυτερα να γινει έξωτερικά του επιλπου γιατι μέσα δεν χωράει ούτε 200 λιτρο αν και εγώ πιστεύω οτι 200αρι χωρούσε γιατι το έπιπλο είναι πολύ φαρδύ και έχει μεγάλο μήκος και σίδερο κολώνα στο 1 μέτρο στην μέση οπότε θεωρητικά έμπαινε . Δεν περίμένα σε καμια περιπτωση τόσο μεγάλους σωλήνες και τόσο μακρεις καθώς δεν ειχα ξανα κανει σαμπ και δεν ηξερα οτι θα φαίνονται έτσι και δεν θα κρυβόντουσαν κάτω ή πισω από το σαμπ . Και για να θεωρει ένας ανθρωπος που ξέρει ως την ιδανικη λύση το δέχτηκα . Η αλήθεια ειναι οτι το μετάνιωσα σε μεγάλο βαθμο που έκανα εξωτερικο σαμπ για πολλους λόγους και κυριως για τον θόρυβο και το μέγεθός του ( πολλά λίτρα ) !!! .......
 
Page generated in 0,01531 seconds with 11 queries