Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #10  
Παλιά 07-05-08, 16:26
Το avatar του χρήστη POURITANOS
POURITANOS Ο χρήστης POURITANOS δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 08-07-2007
Περιοχή: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Μηνύματα: 780
Προεπιλογή

japetus απο αυτο το φορουμ και απο αλλα ειδα να γραφουν αρκετοι για τρυπες απο σκυλια γατια και δε ξερω τι αλλο στο lainer. δε μιλαω για τα χρωματα πισινας μπλε-λευκο σε καμοια περιπτωση ειναι τα οποια ειναι και τοξικα . εγω θα βαλω τσιμεντο και κολλα πλακιδιων. δεντρα δε θα εχω ενα μονο θα βαλω και θα φτιαχω πλεγμα υπογειο χτιστο ωστε να αναγκασω της ριζες να πανε αριστερα η δεξια απο την λιμνη. πιστευω οτι αν καποιος αποφασισει να κανει μια λιμνη για παντα (10-15 και πανω) πρεπει να την κανει χτιστη με σωστη κατασκευη. με το lainer ειναι σαν να βαζουμε ενα πχ οτι νανε μαρκα φιλτρο και να περιμενουμε να κρατιση για πολυ καιρο σε σχεση με καποιο επωνυμο. δεν νομιζω ενα μαυρο χρωμα να τονιζει ενα ψαρι η ενα φυτο οσο ενα λευκο η γκρι εσωτερικο χρωμα.
το καλο ειναι οτι βλεπουμε και χτιστες και πλαστικοειδες λιμνες και αυτο σημαινει οτι για ολα τα γουστα υπαρχει υλικο αρκη νε εχουμε ορεξη και φαντασια.
σε ευχαριστω για την γνωμη σου . καλο ειναι να ακουγονται ολα. ετσι ο καθε υποψηφιος να κρινει και να πραττει.
-------------------------
Google SketchUp ευκολο ειναι και απλο δεν εχω γνωσεις autocad ktl προγραμματων το εκανα την πρωτη μερα που το εγκατεστησα λιγο χαξημο θελει και μπορεις να κανεις ετοιμα αρχεια download απο αλλους χρηστες πχ τα κοι τα πηρα ετοιμα απο αλλον
http://sketchup.google.com/download/ το τσαμπανταν κατεβασε

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη POURITANOS : 07-05-08 στις 16:26 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01518 seconds with 11 queries