Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #97  
Παλιά 01-05-11, 15:34
Το avatar του χρήστη delta66
delta66 Ο χρήστης delta66 δεν είναι συνδεδεμένος
Professor
 
Εγγραφή: 29-09-2007
Περιοχή: Αθηνα
Μηνύματα: 19.360
Προεπιλογή

Καποιο λαθος εκανε στο copy paste.
Το bucket ειναι ευκολο στα λινκ, απλα πατας πανω στο img code και το κανεις επικολληση στο ποστ. Aν θελεις να χρησιμοποιησεις το εικονιδιο του φορουμ για εισαγωγης εικονας, πατας πανω στο direct link και το εισαγεις στο πινακακι που ανοιγει.
Καλο ειναι στις επιλογες upload των φωτο μας στο bucket, να εχουμε ρυθμισει αυτοματη σμικρυνση σε 800Χ600 για να μην ξεφευγει απο το πλαισιο της σελιδας του φορουμ αν ειναι μεγαλο το original μεγεθος της.

Κανω ενα edit για να φανουν οι φωτο του φιλου μας.

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από klipitiklopos Εμφάνιση μηνυμάτων
Να σας συστησω τον αλητακο μου, τον Σωτηρη, η ροζακη.




Toν βρηκα σε κακο χαλι, μαλλον τον ειχαν παρατησει, και ειχε γινει βραχνοκοκκορας απο την φωνη.
Οταν αρχισε να καλει η φυση, μου το εσκασε, και γυρισε ξημερωματα, κουτσαινοντας και ουρλιαζοντας απο τον πονο.
Ο γιατρος ειπε εξαρθρωση.
Του εκανε επαναταξη, και για ενα μηνα εκανα babby sitting, για να μην το ζορισει ο αληταμπουρας..
Η προσπαθεια απεδωσε, μεχρι που ειχε την φαεινη ιδεα να ανεβει στο ψυγειο, και να πηδηξει απο εκει, κατω.
Αντε ξανα στον γιατρο, αλλα αυτην την φορα, επρεπε να εγχειριστει.
800 ευρωπουλα ζεστα ζεστα (αχ βρε σωτηρη) αλλα χαλαλι του, και τωρα ειναι παλι μια χαρα, και εχει καταφερει να μου αλλαξει την ζωη.





Ειναι γλυκας και χαδιαρης, και σχεδον συζηταμε
__________________
O delta66 δεν εχει καμια σχεση με επαγγελματα που αφορουν το ενυδρειο και δεν εξαρταται απο σπονσορες, επαγγελματιες και διαφημισεις.
Γραφει ελευθερα και ανεπηρεαστα την αποψη του και ευχαριστει το GAB που του δινει αυτη τη δυνατοτητα.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01691 seconds with 11 queries