Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #18  
Παλιά 16-05-12, 00:36
Το avatar του χρήστη harris samos
harris samos Ο χρήστης harris samos δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 22-12-2008
Περιοχή: Σαμος
Μηνύματα: 4.507
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην harris samos
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από delta66 Εμφάνιση μηνυμάτων
Αν λοιπον εσυ κυριε Χαρη, που ειχες δισκους, δεν ξερεις ουτε θεωρητικα τις σχεσεις αυτες αλλα κι ουτε τις εχεις δοκιμασει πρακτικα ποτε, ασε καλυτερα λοιπον τα σχολια περι μπερδερματος και δεν ξερει τι λεει ενας που παιζει μεν με τους καρδιναλιους του, αλλα αυτα τα γνωριζει (και οχι μονο θεωρητικα).

Καλα δεν ηταν τοσο καιρο που δεν ανακατευτηκαμε??
Ωστοσο αν διαφωνεις σε κατι που εγραψα, γραψε την αποψη σου ομορφα κι ωραια για να γινεται συζητηση και μη με προκαλεις με υποτιμιτικα σχολια γιατι οποιος προκαλει και κανει μαζι και λαθος, την παταει χειροτερα.
Οταν θα κανεις παραθεση σε ποστ μου θα εισαι προσεκτικος πως με σχολιαζεις, για να κανω και εγω το ιδιο, και ολα θα πανε καλα.

Και για οποιον δεν καταλαβε εχουμε προηγουμενα
-------------------------------------------------------------------
παρολα αυτα κυριε δελτα συνεχιζεις να τρωγεσε αλλα

δε.....................

μιλαω για πραγματα που τα εχω κανει πραξη και ηδη σου απαντησα στο θεμα θερμοκρασιας αλλα διαβαζεις οτι θες.....

οστοσω μη μηλας αν δεν ξερεις δεν ειναι κακο
η καλος η κακος δεν ειχες ποτε δισκους πως λες τη γνωμη σου για αυτα τα ψαρια? ?
διαβασες για αυτους ?
η σου εκανε φροντιστηριο κανενας τρανος εκτροφεας που και ετσι να ειναι παλι δεν τους ξερεις αν δεν τους ζησεις

και εγω ξερω και ξεβυδονω και εχω διαβασει και 1000 τευχη F1 ΕΙΜΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΣΕ F 1 ?????
__________________
Ένας βλάκας που περπατάει, αξίζει πιο πολύ από δέκα διανοούμενους που κάθονται...
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01478 seconds with 11 queries