Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #87  
Παλιά 07-01-11, 15:23
Raven Ο χρήστης Raven δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 11-07-2007
Περιοχή: Athens
Μηνύματα: 5.423
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Roussaks Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλη τυχη σε οτι και να κανεις , καλη τυχη και στην σκυλιτσα !
Μπραβο που τις εδωσες εστω και ενα βραδυ ζεστασια ! Γι αυτο το βραδυ δεν θα σε αφησει για χρονια !!!

Γνωμη μου , αν οντως θες να την παρεις καποια στιγμη καντο , μετακομισε και βαλε σαν ορο ...την πληρη ελευθερια , ειναι αδικο για σενα οταν θες κατι τοσο απλο και δεν μπορεις να το εχεις !!!

Στο λεω γιατι ενα "φιλακι" απο τον μποξερακο μου μου διωχνει ολη την κουραση ...σε μενα !Φαντασου η γαλανοματα σε σενα !!!

Αλλα επειδη ειναι παρα πολυ παλιο το θεμα ....και οπως ειπες μενει στο περιπτερο αν θες , δικια μου προταση ειναι να την πας/πατε μια βολτα απο εναν κτηνιατρο , να της βαλετε ενα σκαλιμπορ , τα εμβολια και αν θελετε και μια στειρωση -επικυνδηνο γιατι μενει στον δρομο-
Ειναι στειρωμενη , και εχει κανει ηδη εμβολια.
Το θεμα ειναι οτι στην φαση που ειμαι εγω τωρα πια και με τις πολλες ωρες που λειπω απο το σπιτι , δεν μπορω να την αναλαβω.Για μετακομιση ουτε συζητηση προς το παρον.
Θα ειναι κριμα για το ζωντανο να μενει κλεισμενο στο διαμερισμα ολη μερα οταν εγω δουλευω.
Εκεινη ειναι ευτυχισμενη που βρηκε καταφυγιο στο περιπτερο (ειναι ανοιχτο ολο το 24ωρο) και παραμενουμε φιλαρακια.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01305 seconds with 11 queries