Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #59  
Παλιά 15-08-16, 22:58
Το avatar του χρήστη nicpapa
nicpapa Ο χρήστης nicpapa δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 12-04-2009
Περιοχή: Ρόδος
Μηνύματα: 2.212
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από mixalis1708 Εμφάνιση μηνυμάτων
Ρε θα με τρελανεις βραδυατικο, ποιον κοροιδευω τι ειναι αυτα που λες ; Μια φωτο ανεβασα για να υπαρχει ροη στο θεμα οπως εγω νομιζα οτι μου αρεσε η φωτο. Επεξεργαζομαι με το λογισμικο του κινητου μου τις φωτο γιατι ετσι αρεσουν εμενα περισσοτερο, ουτε για να μου πουν μπραβο το κανω ουτε για να κοροιδεψω κανενα... Αν ειναι τοσο ενοχλητικο οκ το κατανοω και ευχαριστω για τις παρατηρησεις ...
Πιο πανω μου ειπες οτι δεν ειναι επεξεργασμενη...
Δεν ξερω ρε φιλε για τους αλλους, οι περισσοτεροι δεν εχουν ιδεα τι χρωμα αποδιδει το καθε φυτο.
Εμενα προσωπικα με ενοχλει το να πειραζουν τα χρωματα.. γιατι χρονια τωρα ασχολουμαι με το χρωμα των φυτων, πες με περιεργο , παραξενο , αλλα καθε φυτο εχει και το χρωμα του, και δεν μπορω να βλεπω πειραγμενα χρωματα.
Πολοι που δεν γνωριζουν οτι εχεις πειραξει τα χρωματα , θα ακολουθησουν οτι κανεις , απο θεμα συντηρησης και λιπανσης..
Αλλα αν δεις απο κοντα καποιες φωτο που εχεις βγαλει , φαινονται οι ελλειψεις και οι τοξικοτητες στα φυτα.
Δεν ηθελα να σου την πω , αλλα καιρο τωρα στα λεω για τα χρωματα.
Ελπιζω να μην παρεξηγησες...
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από sarpijk Εμφάνιση μηνυμάτων
Κύριοι ψύχραιμια. Παρακαλώ να μη δοθεί συνέχεια στο θέμα χρονιαρα μέρα.
χαλαρα το παμε...
Μην ανυσηχεις , δεν ειμαι τετοιος τυπος...
-------------------------
Oποτε ασε τα πειραγματα στα χρωματα και παιξε με τα λιπασματα...

Δες μερικα βιντεακια απο duch...
BORKED

BORKED

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη nicpapa : 15-08-16 στις 22:58 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01553 seconds with 11 queries