Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #32  
Παλιά 05-02-17, 13:09
Chainis Ο χρήστης Chainis δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 07-08-2016
Περιοχή: Ηρακλειο Κρητης
Μηνύματα: 62
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από alan boy Εμφάνιση μηνυμάτων
Ο θόρυβος δεν θα είναι κάτι φοβερο.λιγο θα ακούγεται το νερό που κυλάει. αλλά υπάρχουν και άλλα εξαρτήματα στο θαλασσινό που κάνουν λίγο θόρυβο. δεν θα ακούγεται πιο πολύ από το Σκιμερ. μην φοβάσαι.
μουφα ποια θα βάλεις; σου είχα στείλει αυτό; Look at this on eBay http://www.ebay.co.uk/itm/381000741307 θέλεις 2 μέγεθος Μ

Και κάτι άσχετο ο fish street πλέον στέλνει μόνο από ευρωπαϊκή αποθήκη; δεν βλέπω πουθενά από Κίνα
Δεν έγω παραγγείλει συνδέσμους αδελφέ ακόμα.Σήμερα 2 Μ απο το link σου.Ευχαριστώ!!!
Ο fish street απο ευρώπη μόνο.Κίνα δεν έχει αν και δεν ξέρω πιο παλιά...σαν νέος που είμαι
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από voas Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλορίζικο το σκίμμερ Στέφανε!
Εαν χρειαστείς την συνδεσμολογία της υπερχείλισης,οπως και τα υλικά της,ρίξε μια φωνή να στα δώσω!
Καλη συνεχεια φιλαρακι!
Ευχαριστώ φιλαράκι.Θα σου κάνω σινιάλο!!!
Αν προλάβω να ξεκινήσω την βάση με ενισχυμένο στρατζαριστό
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από golf4470 Εμφάνιση μηνυμάτων
Χρόνια πολλα Στέφανε να τα εκατοστήσεις!
Το συγκεκριμένο skimmer ειναι τίμιο, αυτο χρησιμοποιώ κ εγώ, θα δούμε την πορεία του στο μέλλον.
Όσο για τον θόρυβο υπάρχουν σιγαστήρας που τον περιορίζουν πολυ κ μόλις η σωλήνες σου πιάσουν άλγη μέσα περιορίζεται πολυ περισσότερο.
Ευχαριστώ φιλαράκι για τις ευχές.Νάσε καλά!Θα τον πάρουμε και τον σιγαστήρα!Όλα θα γίνουν

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Chainis : 05-02-17 στις 13:09 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01486 seconds with 11 queries