Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #9  
Παλιά 04-09-19, 22:39
Το avatar του χρήστη Κλεόβουλος
Κλεόβουλος Ο χρήστης Κλεόβουλος δεν είναι συνδεδεμένος
Mratibu wa Afrika jeshi
 
Εγγραφή: 20-12-2007
Περιοχή: 41.192471Ν, 26.304201Ε
Μηνύματα: 19.381
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από evina Εμφάνιση μηνυμάτων
Το χομπυ αποτελει ατομική μελέτη ΑΛΛΑ το φορουμ είναι ανταλλαγη εμπειριων και γνώσεων...αυτές τις τελευταίες σου έδειξα που θα τις βρες. Δεν κατάλαβα τι δεν σου άρεσε.
Θα μπορούσε για παράδειγμα κάποιος που έχει φιλοξενήσει και έχει παρατηρήσει ψαράκια ,απλά να απαντήσει...
Τέλος πάντων...

Αν δεν σας αρέσουν κάποιες ερωτήσεις μπορείτε απλά να τις προσπεράσετε ή αν τις θεωρείτε τόσο άκυρες τι να πω...απλά βάλτε έναν όρο να μην τις κάνουμε...Το αντίθετο συνέβη. Έκανα (κακώς μάλλον) τον κόπο και σου απάντησα. Μήπως να βάλουμε έναν όρο όταν ρωτάτε να δέχεστε και απαντήσεις που δεν σας αρέσουν?

Αν και απ οτι θυμάμαι ποτέ και καμια ερώτηση δε θα πρέπει να κατακρίνεται (αυτο δεν το μάθαμε στην 3η λυκείου αλλα πολύ νωρίτερα).Είδες να σε κατακρίνει κανείς?

Το ''παρντον κοπελιά'' δε θα το σχολιάσω καν...τι να σχολιάσεις δηλαδή?
Μάλλον έχω χάσει επεισόδια εδώ μέσα και λυπάμαι πολύ.μη λυπάσαι, θα τα βάλουμε σε επανάληψη

Ειλικρινά δεν έχω καμία διάθεση να συνεχίσω μια άνευ λόγου συζήτηση..
Να είστε καλά και κοιτάξτε να ηρεμήσετε λίγο θα ξαναρχίσω τα χάπια μου γιατί γνωρίζω ότι είστε παλιό μέλος και έχετε βοηθήσει πολλούς ενυδρειόφιλους..μπααα, διαδόσεις το χόμπυ μας έχει ανάγκη απο γνώση και σεβασμό ,όχι ειρωνεία και ασέβεια.με σεβασμό στο ερώτημα σου προσπάθησα να σε βοηθήσω να μάθεις κάτι περισσότερο. Που είδες την ειρωνεία και την ασέβεια ?? Μάλλον συνέβη το αντίθετο από τη μεριά σου. Εκτός κι θεώρησες προσβολή ότι σε παρέπεμψα στη βιολογία της 3ης λυκείου που ίσως θεωρείς χαμηλού επιπέδου γνώση και μόνο με Πλάτωνα θα σε κάλυπτα.
-------------------------
.........Θου, Κύριε, φυλακήν τω στόματί μου. Καληνύχτα σας!
 
Page generated in 0,01662 seconds with 11 queries