Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #5  
Παλιά 16-08-11, 14:53
panioul Ο χρήστης panioul δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 12-07-2011
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 259
Προεπιλογή

Ευχαριστώ πολύ παιδιά για τα καλά σας λόγια. Ναι το επόμενο βήμα για περίεργο σχήμα θα ήταν κάποιο τρίγωνο ή σφαίρα αλλά δεν έμπαινε!!! Το ενυδρείο είναι εντοιχισμένο σε γυψοσανίδα και όσο να πείς είναι περίεργο να είναι 58 πόντους μήκος και 70 ύψος!!! Τα ψαράκια αυτά θέλουν πάνω από 45εκ ύψος γιατί κολυμπάνε πολύ κάθετα και τους αρέσουν οι πέτρες. Στο φόρουμ εδώ διάβασα για κάποια καταστήματα που είχαν παραγγείλει προηγούμενες χρονιές τέτοια ψαράκια και γι αυτό λέω μήπως βρω. Ας περιμένουμε λίγο μήπως κάποιος γνωρίζει. Αν δεν τα βρω θα πάω σε κιχλίδες - κοχυλόψαρα αν και δεν μου αρέσει πολύ ο βυθός με κοχύλια γι' αυτό θέλω να τα αποφύγω.
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kostasz87 Εμφάνιση μηνυμάτων
Θα σου πρότεινα την anubia να την βάλεις κάπου χαμηλά, στην βάση δεξιά της πέτρας που την έχεις ήδη ας πούμε....θα δείχνει πιο ωραία η κορυφή της πέτρας..
Κώστα προς το παρόν δεν θέλω να την πειράξω αν και η ιδέα σου μου άρεσε περισσότερο. Θέλω να την αφήσω λίγο να μεγαλώσει και μόλις μπορέσω, να την κόψω και να την μεταφυτέψω ώστε να βάλω και στην αριστερή πέτρα. Η αρχική ιδέα, γι' αυτό και την έβαλα ψηλά, ήταν να γεμίσει λίγο το ενυδρείο και στο ύψος γιατί φαινόταν πολύ άδειο.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη panioul : 16-08-11 στις 14:53 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01441 seconds with 11 queries