Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #15  
Παλιά 16-08-12, 17:00
Το avatar του χρήστη stratigos24
stratigos24 Ο χρήστης stratigos24 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 29-03-2011
Περιοχή: Αθηνα-Βυρωνας
Μηνύματα: 2.278
Προεπιλογή

Ειναι καλο φιλε μου το οτι εισαι ανοιχτος στο τι θα σου πουν αλλοι. Το μονο που εχεις να κανεις ειναι να ακουσεις τους γνωστες του θεματος και να μην επιμενεις σε διαφορες ιδεολογιες που ειχες μεχρι τωρα. Πολυ καλα εκανες και γραφτηκες στο φορουμ που πραγματικα εχει τα παντα και εχει ατομα που μπορουν να σε κανουν να φτιαξεις ενα ενυδρειο με οσα λιτρα μπορεις να διαθεσεις, με τη σωστη φιλτρανση, σωστα ψαρια και ολα. Απο εκει και περα, το χρυσοψαρο πρεπει να φυγει για τους λογους που ειπε ο exelix και το αν ειναι σωστο να μεγαλωνουν σε μικροτερο ενυδρειο απο οτι χρειαζονται δεν το γνωριζω, ας μας πει οποιος ξερει. Το οτι εχεις μεγαλωσει αλλα ψαρια και οτι ασχολησαι 6 χρονια πραγματικα δεν εχει να πει τιποτα. Ξερω ανθρωπους με 10 - 15 χρονια επειριας που εγω ξερω 1000000 φορες περισσοτερα πραγματα απο αυτους (και αυτο μονο και μονο επειδη ειμαι σε αυτο το φορουμ και ακουσα ανθρωπους με πραγματικη-αληθινη εμπειρια).

Εχε τα ματια σου και τα αυτια σου ανοιχτα και δεν θα χασεις. Το να δινεις δικαιολογιες του τυπου μια χαρα ειναι η φιλτρανση καλυτερη και απο Αμαζωνιο κλπ, δεν θα σου προσφερουν κατι παρα μονο θα παραμυθιαζεις τον εαυτο σου.

Edit:

Παραμετρους νερου δεν αναφερεις. Για πες μας, ph αμμωνια, νο2, νο3, θερμοκρασια, gh και kh.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01379 seconds with 11 queries