Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #53  
Παλιά 01-09-15, 13:25
dragonld Ο χρήστης dragonld δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 08-08-2009
Περιοχή: Νεαπολη-Νικαια
Μηνύματα: 253
Προεπιλογή

Ξερω οτι τα μετρα δεν ειναι ακριβως αλλα στο περιπου μιας και στις ενωσεις θα πρεπει να αφερεθει το παχος του τζαμιου αλλα περισοτερο ηθελα να μαθω στο περιπου τη τιμη και αν αξιζει το προχωραω.
Ολα τα τζαμια ειναι ρονταρισμενα και Ευρωπαικα δεν ειναι τα πρασινα και ειναικαλυτερη ποιοτητα απο extra clear.
Απο οτι με ενημερωσε τη ποιοτητα του τζαμιου θα την δειτε/εχετε δει σε ενυδρεια στη βιτρινα του Υδατινου Κοσμου καθως και σε αρκετες κατασκευες ενυδρειων Nidal.

Ενυδρειο
2 τεμαχια 200x70 12mm
1 τεμαχιο 200x60 12mm
2 τεμαχια 70x60 12mm
------------------------------
Κοντρες
4 τεμαχια 200x10 12mm
4 τεμαχια 60x10 12mm
5 τεμαχια 40x10 12mm
1 τεμαχιο 60x20 12mm

Τιμη 361,80 χωρις ΦΠΑ

Επισης ηταν διατεθημενος να μου στειλει καποιον εμπειρο που εχει κολησει ΠΟΛΛΑ ενυδρεια με ενα μεροκαματο να μου το κολησει.

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Michali[s] Εμφάνιση μηνυμάτων
Δεν εχω φτιαξει καποιο μεγαλο ενυδρειο. Ενα 130λιτρο και ενα 50λιτρο. Απο αυτα εχω δει οτι με τα ιδια λεφτα ( και λιγοτερα ) που θα εδινες για να παρεις ενα ετοιμο φτιαχνεις κατι αν οχι περισσοτερο, τουλαχιστον το ιδιο ποιοτικο με το ετοιμο. Με τις τιμες που δινει ο Τακης, απο το μαγαζι στο Αιγαλεω, νομιζω ο,τι και να φτιαξεις, ποιο οικονομικο θα βγει. Αρκει να πετυχεις τις κολλησεις.

Το μονο μειονεκτημα που βρηκα ειναι οτι για να κανεις ολο το ενυδρειο, γυαλα - βαση - καπακια - φωτισμος, ειναι αρκετη δουλιτσα και αν το ενυδρειο το βιαζεσαι, η διαδικασια θα σου βγει ξινη.


Την logo που την βρηκες? Και ποσο κοστιζει?
http://www.agora-.gr/products/3221-wwwagora-gr.aspx

Πηρα τηλ 3 φορες και αυτον που λεει ο Τακης αλλα δεν το σηκωσε κανενας
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01554 seconds with 11 queries